Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 éve boldog kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve boldog kapcsolatban élek a párommal. Ő nekem az első szerelmem. Távkapcsolatban élek és borzasztóan hiányzik (2 vagy 3 hetente tudunk talizni). Mit tegyek, hogy "ne haljak bele" a távolság miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj h nem lehetek vele! Mit tegyek, hogy legalább enyhítsem ezt a fájdalmat? 20 éves vagyok ő 23 szeretnénk összeköltözni de a szüleim nem igazán szeretik őt ezért nagyon megnehezíti ha valaki volt már ilyen helyzetbe írja le a tapasztalatait
2010. júl. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy most minek hallgatsz a szüleidre. Már nagy vagy, tudsz gondolkodni, törvény se tiltja, idővel meg fogják szokni a srácot. Hidd el nekem, megszeretik.
2010. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd a fényképét.
2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez pont mint a Luda Matyiban...

Igazából ha beletörődsz a távolságba az a legjobb... mást nemigazán tudsz tenni,amúgy jelenhelyzetben nem részletezted eléggé a leírást

2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ludas*
2010. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én párom is elég messze lakik tőlem!!Igaz csak 60 km,de akkor sem teheti meg hogy mindennap jön hozzám!!!én is 20 éves lány vagyok,és a szüleimmel elfogadtattam azt a tényt,hogy már nagy lány vagyok.Így én szoktam menni hozzá,van olyan hogy egy hétig ott vagyok,hazajövünk itt vagyunk egy hétig,utána megyünk vissza!!!De időel én is szeretnék vele összeköltözni,amibe megint csak nem szólhatnak bele a szüleim!!!magyarázd el nekik,hogy igenis te már nagy lány vagy,és neked kell eldöntened hogy mi a jó neked!!

Amúgy meg én nem nagyon tudtam mivel enyhíteni a hiányérzetet!!Rettenetesen rossz volt,aludni sem nagyon tudtam,fogytam is stb.

Szóval vegyél magadba egy kis bátorságot,és mondd meg a szüleidnek a frankót:):)

2010. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek a párommal,bennünket országok választanak el per pillanat. Nagyon rossz nélküle,teljes mértékben megértelek. Tenni nem nagyon tudsz ellene. :( Engem az vígasztal,hogy kb.1 év múlva minden megoldódik és végre együtt lehetünk. Sok kitartást neked!
2010. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én párom 230 kmre lakik tőlem. Nagyon hiányzik, és egész nyáron alig találkoztunk. De nálunk a szülőkkel nincs gond. Próbáld megyőzni az ősöket, hogy a srác jobb, mint gondolják. Tudd meg, miért nem kedvelik. Próbálj segíteni ezen. Ha s szülők már nem állnak közétek, sokkal egyszerűbb lesz minden.
2010. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!