Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell meghódítani egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell meghódítani egy 14 éves fiút, aki kissé zárkózott és félénk? (14L)

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél neki fagyit!
2011. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De komolyan!!
2011. okt. 8. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Rá kell mászni, vagy be jön vagy nem...
2011. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De hogyan "másszak rá"?

Tudni kell rólam, hogy kicsit én is félénk vagyok...

2011. okt. 8. 08:53
 5/10 anonim válasza:
100%
Gondolom ismerősöd facebookon. Írjál rá, beszélgess vele, ha a suliban találkozol vele (gondolom egy suliba jártok) mosolyogj rá, de ne túl kihívóan, csak visszafogottan, remélhetőleg visszamosolyog. Ennyi idősen nem lehet túl durván nyomulni, mert megijed, hogy dugni akarsz vele (az ennyi idős fiúknak max a szája nagy...). Részemről talán ennyi.
2011. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad lerohanni, mindent szép lassan, fokozatosan. Beszélgess vele sokat, mosolyogj rá, mutasd ki neki h szereted, ettől remélhetőleg megnő egy kicsit az önbizalma és mer kezdeményezni. (ezt csak onnan tudom h én is ilyen voltam addig, ameddig össze nem jöttem a barátnőmmel. 15/F)
2011. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Majd próbálkozom.

És egyébként osztálytársak vagyunk :)

2011. okt. 8. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaaj ha rám hallgatsz, akkor rá hagyod. Én is megjártam, pár hónapig jártunk, de nekem kellett mindig megfogni a kezét.. puszit adni, csókolózni nem is mert. És most meg én szégyellem magam, hogy egy ilyennel jártam. Gondolod át hogy mit akarsz!!
2011. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is félénk fiú vagyok.


Lehet én rólam van szó? :O

2011. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ha barna hajú és szemű vagy és Dániel a neved, akkor írj privátot, hogy hova jársz XDXDXD
2011. okt. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!