Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy fiúba aki már 25. Hogyan tudnám meghódítani? Adott már jeleket.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
add önmagad :))
2010. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%
ha 25 éves, akk a statisztika szerint kufircolni akar, szal legyél rámenős. azt szeretik a pasik. bár erkölcsileg nem túl kellemes megoldás, de ha tényleg kell, ez a legbiztosabb. a helyedbe nem 25 évesekkel kezdenék ki.
2010. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
az nem igazán korfüggő h. kurfircolni akar evagy nem :D de biztos jeleket mutass, mer különben nem fogod érdekelni
2010. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

egyetértek az elsővel,add önmagad :)

amugy a korral szerintem nincs gond

az én barátom 24,és 16vagyok :) és nem csak egy kalandra kelletem neki:)most már 4hónapja vagyunk együtt:)

2010. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Hat ha nincs koztetek meg semmi akkor nemigazan szerelem amit erzel, maximum fellangolas, az igazi szerelemhez sokido kell es persze sokminden egyeb. Szerintem keress korban joban hozzad illo pasit, de altalaba pasikat ugytudsz meghoditani, hogy ha neki is tetszessz. Es ha neki is tetszessz akkor eleg ereztetned vele hogy nekedis is tetszik
2010. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légyszi-légyszi írd le milyen jeleket adott. NAgyon érdekelne...
2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!