Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot a barátomtól?

Figyelt kérdés

Tegnap akartunk elősször szeretkezni egymással de előtte mondta ,hogy 11 cm-es a pénisze erre röhögőgörcsöt kaptam.

Ezután elment, a telefont sem veszi fel.


2011. szept. 16. 08:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
hát jó nagy bunkó vagy, remélem el is felejtett a srác
2011. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Timi: ) ***** válasza:
98%
Júj,ez dúrva!Nagyon megsértetted az önbecsülését,fiúk erre nagyon érzékenyek.Ezt nem tudom hogy magyarázod ki.Azért próbáld meg,ne telefonon hívogasd,hanem mondd meg neki személyesen,bocsi,hogy ilyen szemét voltam veled,ne haragudj,hagy tegyem jóvá"Ha nem akar veled beszélni,akkor elúszott,hagyd míg megnyugszik(ha megfog)ha kibékültök és szexre kerülne a sor ne csodálkozz ha feszkós lesz,nem csodálnám ilyen beszólás után!
2011. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

F.A.K.E


ilyen tapintatlan és szar alak nincs a világon.....

2011. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Dottorre ***** válasza:
100%
Tanultál belőle. Majd a következő pasidnál nem játszod el. Mert hogy én ezek után szóba nem állnék veled, az fix. A pasinak meg lehet ,hogy egy fél életre elintézted a szexuális életét, szóval gratulálok. Arról nem is beszélve, hogy 11cm már bőven megvan akkora, hogy egy csaj kényelmesen el tud élvezni tőle. Sok országban ennek örülnének a pasik.
2011. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nagyon megbántam már mert ő tényleg egy tiszta lelkű fiú.

:(

2011. szept. 16. 09:29
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Az egy dolog hogy kiröhögted, ezzel elástad magad nála.De azt is hagytad hogy elmenjen és utána sem mentél?? Nem csoda hogy nem foglalkozik veled. Gondolom elég fiatal lehetsz még.
2011. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
17/L vagyok.
2011. szept. 16. 09:45
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,hogy Skizofrén atya 1992-nek igaza van.:)
2011. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
utána akartam menni, de csak szó nélkül ment aztán elhajtott a kocsival.
2011. szept. 16. 09:46
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg próbálhatsz bocsánatot kérni, talán meg is bocsájt de minden esetre nem fogja elfelejteni soha. Ha én lennék az o helyeben akkor valószínűleg dobnálak és a lehető leggyorsabban felednélek.. Sajnálom de ez az igazság. Ennyire tapintatlan párra nem lenne szükségem, bármennyire is vagy "jó no". Akkor inkább egyedül.
2011. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!