Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám a kapcsolatunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám a kapcsolatunkat feldobni? (fiúk véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok a barátommal már több,mint egy éve együtt vagyunk és még nem volt szex meg semmi intim dolog,de már sokat beszéltünk róla és úgy volt,hogy holnap üres lesz a ház,de szerencsétlenségemre pont megjött...szeretném mégis boldoggá tenni...nem szeretném leszopni,de lesz csók az ágyban,de tudnátok mondani valamit ami szerintetek tetszene neki?köszi szépen a válaszokat előre is .
2011. okt. 8. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
bilincs, korbács, szájpecek...
2011. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az 1. lenne akkor ne pont menszi közben csináljátok... de hát ha nem akarod "leszopni" akkor esetleg egy kis petting abból nem lehet baj.. csak vigyázz vele mert ha túlságosan beindul és akkor állítod le az nem jó...
2011. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nem lesz holnap köztetek senki, akkor ne rángasd el egy üres lakásba... úgy kilesz mint egy kutya... Társasozzatok a főtéren.
2011. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen összebújós csókolózós dolgokat szeretem, volt ma is.:P Az is egyfajta szeretkezés, és nem kell hozzá nemi aktus hogy mindketten jól érezzétek magatokat.:)


F/16

2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
senki=semmi
2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell leszopnod a dologhoz, de kezdhetsz vele mást is... vedd a "KEZEDBE" a dolgokat ;)
2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Masszázs, fekvés az ágyban és beszélgetés.
2011. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi nektek.(:
2011. okt. 8. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az ágyban csókolózós dolgot tudom ajánlani... Illetve amit eddig egyszer próbáltam; Amolyan 'ruhában szex'.. Lényege, hogy tök úgy mozogtok mintha aktus lenne, csak hát nincs konkrét érintkezés. : ) Bár így srácként utána elég gáz ha átlátszik a gatyán, de hát ha egyszer megjött a bnőmnek, akkor ez sem rossz. ; )
2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!