Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi ami bennem játszodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Ez most mi ami bennem játszodik le?

Figyelt kérdés
22 évesen volt elöször barátnöm ,szerettem meg szinte a fellegekbe jártam a szerelemtöl .De mint kiderült ez se tart örökké .Ugyanis kiderült utolag hogy egy kis ribanc aki kihasznál mindenkit .8 honap után dobott egy öregebb csávoért aki az apja lehetne .Ekkor összetörtem ,depresszios lettem és igy ment egy kerek éven át .Most 24 vagyok és sikerült tullennem rajta ,Elmult a szerelem iránta ,de az a baj hogy hiába kerestem uj barátnöt nem éreztem iránta semmit sem .Nem rég volt a bombázo aki járni akart velem de semmi sem tettszett rajta ,pedig nagyon jol nézett ki de nem tudok szerelmes lenni belé.Lassan azon gondolkodom jobb barátnö nélkül ,nem hiányzik a társaságuk .A kérdésem az hogy ez ettöl alakult ki hogy az igazi akit szerettem eldobott?és ez meg fog változni bennem ez az érzés vagy igy marad?
2011. okt. 9. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy srác, akit nem bírok kiverni a fejemből és már én is arra jutottam, hogy talán jobb pasi nélkül...

Ennek is 1 éve már és még mindig folyton rá gondolok, de bnőim mondták, hogy nyitott szemmel kell járni és nem szabad annyira rágörcsölni, hogy mikor jön már a következő szerelem, mert a legváratlanabbul fog érni téged, nem is fogsz számítani rá. Addig is éldd tovább az életed, bulizz, járj el erre-arra, kapcsolj ki, és ne agyalj ezen annyit! Hidd el, sok minden meg fog változni benned, ha ezt meg tudod tenni és csak vidáman! :)

2011. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 évvel ezelőtt szakítottunk a barátnőmmel, azóta nem tudtam szeretni senkit, hiába próbálkoztam. Élni kell tovább az életet, aztán jönnek magától a dolgok.
2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!