Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e még köztünk valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még köztünk valami ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú de nagyon megkérek mindenkit, hogy segítsen!!! OLVASSÁTOK EL LÉGYSZÍ

2 héttel ezelőtt a suliba megismerkedtem egy lánnyal. Fb-on meg msn-en is jól elbeszélgettünk suliba a szünetekbe is. Viszont csütörtökön a diszkóba megcsókoltam. Nem ellenkezett vissza is csókolt. Viszont ekkor pont hívott apa jött értem :S Nem tudtuk a dolgokat megbeszélni. Következő a nap a suliba reggel odamentem hozzájuk (mert a barátnőivel ült) leültem mellé és eléggé meg volt szeppenve. Én hülye meg se szólítottam én se mertem nagyon mit szólni neki. Aztán következő nap még beszélgettünk de nem úgy mint azelőtt. Aztán gondoltam elhívom, hogy beszéljük meg a dolgokat. Ő pedig ezt válaszolta: NEM MOND NEMET MERT CUKI VAGYOK DE EZ NEKI TÚL GYORS VOLT. Mondtam, hogy oké. Következő nap megint beszélgettünk (bár zavarba voltunk) Majd csütörtökön ismét rákérdeztem amire nem kellett volna :S Felvetettem neki maradjunk barátok? Erre mondta JÓLVAN MARADJUNK AKKOR BARÁTOK. Majd láttam, hogy megsértődött és bement a terembe. Megbántam a dolgot itthon írtam neki egy üzenetet, hogy megbántam amit mondtam és hogy szeretem. Erre visszaírt, hogy RAJTAD IS KI LEHET IGAZODNI NEM MONDOM..Már este kamoztam is a lánnyal elhülyültünk. Meg hétvégén msn-en beszélgettünk. De tovább mi legyen? Amúgy 15 éves vagyok a lány is, és Sárospatakon lakom.


2011. okt. 9. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdj rá hogy mit érez irántad,vagy hogy leszel e a barátnőm
2011. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem felesleges volt odairni h hol lax XD

ám sztem bejössz a csajnak és mondd meg neki h neked bejön és jó lenne vele lenni és járni vele :D

L/14

2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd el randizni...randizzatok párszor, fogd meg a kezét mikor úgy érzed jó lenne, és egy idő után kérdezd meg, h járna-e veled
2011. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ájron ***** válasza:
Örülj, hogy még szóba áll veled. rám egy ilyen vallomás után (3 hónapig csaptam a szelet) úgy nézett a csaj, mint a véres rongyra. Mázlid van öcsém, ne hibázd el.
2011. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát oké Ájron..De akkor mit csináljak vele tippeket kérnék légyszíves =/
2011. okt. 9. 19:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Légyszi adjatok tippeket =/
2011. okt. 25. 20:41
 7/9 Ájron ***** válasza:
Továbbra is légy önmagad.
2011. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Amazing ***** válasza:

Vidd el moziba.

Nézzetek meg olyan filmet amihez mind a kettőtöknek kedve van.

Utána üljetek be valahova(nem kell drága hely legyen)

Egyetek - igyatok valamit, majd kísérd haza, ha már késő van(tedd estére a dolgot, mert akkor haza kell kísérned)

Miközben hazakíséred, megpróbálhatod megfogni a kezét, de ha nem akarja ne erőszakoskodj.

És mikor ott álltok a házuk előtt (mérd fel a reakcióját), ha úgy tűnik nagyon tetszett neki az este, akkor mosolyogni fog, akkor megpróbálkozhatsz egy csókkal, ha nem mosolyog, akkor puszi az arca...stb.

De szerintem, ha mindent jól csinálsz, menni fog.

2011. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez eccerű ha megsértődött azon hogy aztmondtad neki maraggyatok barátok tuti többet akar tőled ... ez az egyik a másik ha te is többet akarsz tőle akkor vedd lazábbra a dolgot persze nevidd túlzásba az a lényeg hogy szókimondók legyetek egymással szembe magyarul ismerkedjetek össze rendesen és szokjátok meg egymást és mikor ez megvan akkor jön a bonyadalom mivel ha már 2-3 hónaposok lesztek akkor fog kiderülni mennyire illetek össze .. teszem fel ki menyire féltékeny .. ami nem ápolja a kapcsolatokat ezt persze ellensúlyozni is lehet valakinek papuccsá kell válni .. úgyértem bizonyos helyzetekbe megkell aláznod magad vagy neki mert egy kapcsolat igy működik általában nemaztmondom hogy mindenkinél de legtöbbször ez nezavarjon természetes dolog de ha megbiztok majd egymásba kialakul minden az eleje a legkönnyebb és aztmondom neked az nemlehet elrontani ..
2011. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!