Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap talizok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap talizok egy lánnyal és meg akarom kérdezni tőle, hogy lehet-e köztünk több mint barátság. Mennyi az esély rá, hogy igent mondd?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok a lány 16.

1 éves ismerem és amióta megláttam szerelmes vagyok belé.

Ő azt mondta nekem,hogy ha talizni akarok vele akkor neki mindig jó.

Én örültem mert már sokszor láttam és ha ezek után is kiváncsi rám akkor az jót jelent :)

Naponta beszélünk msn-en minimum 3 órát és az elején mindig jól kijövünk,van téma de olyan 2 óra után már :S szenvedés az egész és olyankor rendre össze is veszünk :(

Azt terveztem,hogy kevesebbet fogok fent lenni ameddig ő is szívesen beszél velem. De most megint összevesztünk és félek,hogy még vasárnapig van 6 nap és addigra kiábrándul :(

Tegnapelőtt is taliztunk akkor jól éreztük magunkat csak akkor nyuszi voltam elmondani neki :(

De most Vasárnapra összeszedem magam :)

Szerintetek ? Én már magamban elterveztem,hogy milyen lesz nélküle :( Mert én 100%-osan biztos vagyok benne,hogy nemet mondd :(


2011. márc. 14. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50 százalék. Vagy igen, vagy nem.
2011. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De helyben is tudok változtatni a véleményén ? Mondjuk,ha előtte sétálunk meg ilyenek ?

Akkor jól érzi magát és lehet h ő várja h kezdeményezzek ?

2011. márc. 14. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:

De szép..

ébresztgesd szívében a szerelmet - ott alszik az félénken (hiszen "ha talizni akarok vele akkor neki mindig jó.")

nem biztos, hogy egy eldöntendő kérdés formájában kell :)

majd a pillanat hozza, mi a jó, egy szál virág, egy gyöngéd érintés, simogatás az arcán, haján, egy kis bók...

2011. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon barátság felé ment el. Onnan szerelmet kialakítani nagyon nehéz. De egy próbát megér! :D
2011. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
elrontottam ? :(
2011. márc. 14. 12:24
 6/16 A kérdező kommentje:
túl sokáig húztam ?
2011. márc. 14. 12:26
 7/16 anonim ***** válasza:

nem rontottál el semmit... ez nem sakkparti

ha már "elrontani" lehet, akkor az jó, tehát nem elrontás

(a sok msn sz. nem jó, sok félreértésre ad okot - igazi, élő találkozás kell, tekintetek, együtt hallgatások)

vagyis csak az számít : szerelmes vagy- és fel kell ébresztened benne is.

: )))

2011. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

akkor Vasárnap kiderül minden :)

Akkor Vasárnapig kevés MSN ?

mielőtt összevesznénk azon h nem rakott ki :)-t

2011. márc. 14. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
na mi történt vasárnap?:)
2011. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló!Nem a tegnapi vasárnapra gondolt a kérdező, hanem ami most hétvégén lesz :-)
2011. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!