Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már néha magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már néha magatokat butának a barátotokhoz/barátnőtökhöz képest?

Figyelt kérdés
A barátom éppen most csinálja a doktoriját biológiából, külföldre jár előadásokat tartani a Magyarországon zajló kutatásokról.Én egyetemre készülök, pszichológusnak vagy történésznek, még is néha úgy érzem hogy ő sokkal okosabb nálam.Pasik!Titeket ez zavarna? Amúgy meg teljesen művelt, olvasott lány vagyok, de a biológiához nem értek.
2011. okt. 9. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A soraidból is érződik a válasz: Nem vagy buta, ő ahhoz ért. Te ehhez.

És nyilván nem véletlenül vagy te a választottja.

2011. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

A párom taxis, én jogot tanulok.

Nem tudok normálisan vezetni, félek az autóktól, ő meg szereti, imádja, de nem tud kívülről kismillió jogszabályt.


És ez így van rendjén, nem vagyunk egyformák.

2011. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 9. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
A lexikális tudást és kreativitást ne keverd az emberi értékekkel. Szerintem nagyon is egy szinten álltok emberileg, minden más csak extra ráadás. Szóval ne aggódj. :)
2011. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem éreztem.

Ő másban jó, ahogy én is.

2011. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én nem a pasimhoz (mert nincs is) hanem a legjobb barátnőmhöz érzem magam annak ...


ő okos, csinos, mindenki keresi a társaságát ... én meg egy pálcika deszka vagyok, akit senki nem keres :(


és tudom hogy nem így kéne éreznem, mert ő szeret engem meg én is őt és örülök is a sikereinek

2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze nem keverem, igazatok van! Ő nem szereti a törit, amit én imádok, nem is annyira könyvmoly mint én. Biológiával szenvedek itt a gimi alatt, de szerencsére már ez az utolsó évem :) De persze nagyon sok mindenben hasonlítunk, természetbarátunk vagyunk mindketten(furcsa is, hogy a biosz nem vonz)Csak egy picit érdekes, amikor elkezd mesélni erről a növényről, erről az állatról, én meg csak pislogok :) de nagyon büszke vagyok rá :)
2011. okt. 9. 18:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Biztos benned is megvannak azok az értékek amelyek a barátnődben nincsenek. De nem érzem ezt ennyire erős barátságnak. Próbálj meg másokkal is barátkozni
2011. okt. 9. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Légy rá büszke, hogy a párod okos. Ráadásul szereti a természetet, tehát biztos jó ember. :)

És nem vagy buta hozzá képest, csak másban vagytok jók. :D

2011. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Párom Franci o-ban él, és mikor kint vagyok vele nagyon idegesít, hogy alig tudok valamit gagyogni a barátaival. Én viszont építésznek tanulok, ő ahhoz nem ért :) Néha kicsit zavar, hogy ő abban jobb h nagyon sok nyelven beszél, de persze ez nem olyan eget verő probléma, ami miatt rosszul kellene éreznem magam úgy általában :)
2011. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!