Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Külföldi egy hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Külföldi egy hetes egyedül nyaralás után ha hazaértek rögtön mentek a barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés
Vagy otthon vagy a szüleiddel és a barátnő másodlagos?Hogy van ez?A barátom 20 km-re lakik tőlem,ma ért haza,de nem jön el hozzám,mert "a szüleivel kell lenni".Csak szerintem kamu?
2010. jún. 30. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Háát,ha a szüleivel volt nyaralni egy hétig...elég furcsának tartom,hogy még ma is velük kell lennie:S

Én tutira mennék a barátomhoz:)

2010. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül volt,utazási iroda "úttesztelés".
2010. jún. 30. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:

És amúgy hány éves?

Mert ha egyedül elment nyaralni,akkor lehetne annyi önálló akarata is,hogy veled találkozzon:S

Vagy kicsit velük is lenni,este pedig elmenne hozzád...nem értem ai ilyen dolgokat:S

2010. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ha ma ért haza, qrva fáradt, és nem akar még 20 km-t utazni?
2010. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sztem csak fáradt nagyon, és most pihen. Nyugi, nem kell mindenből problémát csinálni =)
2010. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha te nagyon szereted a barátnődet,akkor kocsival negyed óra utat nem teszel meg?Ne értsetek félre,nem vagyok hisztizős tipus,csak roh@dt rosszul esik.
2010. jún. 30. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
miért nem te mész hozzá, ha ő nem jöhet? inkább hisztizel...20km nem sok, gondolom gyakran megy busz.
2010. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves,én 17.MINDIG én megyek hozzá,mindig busszal.Ő most kapott kocsit...Mindegy,azt hiszem ezzel már csak "betelt a pohár".De köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 30. 19:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kicsit nagyon hisztis?
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te is unnád,ha mindig csak te ugrálnál...:D
2010. jún. 30. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!