Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány ismerősötök aki második vagy sokadik kapcsolatában és 22 éves kor felett változott meg gyökeresen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy érzékibb lett. Vagy ha egy lány az első több éves kapcsolatában nem volt érzéki akkor nem valószínü hogy ez már másképp lesz? Most egy olyan lányról beszélünk aki nem nagyon szereti ha hozzábújnak, nem csókolózik érzékien, a szexben nem kreatív, orálszex nincs, inkább csak hagyja magát... Szerintetek ha több évig ilyen volt az első kapcsolatában akkor ez a későbbiekben változhat?
2011. okt. 10. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

21N vagyok. Az első barátommal 15 évesen jöttem össze, nem volt jó a szexuális életünk, fiatalon kezdtük. 5 évig voltunk együtt, a végén már szinte semmi se volt, pedig istenem, még csak 20 éves voltam. Nagyon elvoltam kenődve, nem tudott felizgatni, azt hittem velem van a baj.


A mostani párom férfias, határozott, és durván hangozhat, de egyfolytában a nadrágjában járnék. Nem azt kell elképzelni, hogy ő biztos valami szépfiú, egyáltalán nem. Kis pocakja van, de beindít, már az is, ha ránézek, szerelmes vagyok belé. Vicces, hogy eleinte, mint pasi nem tetszett, de ahogyan egyre jobban beleszerettem az egyéniségébe, úgy a testébe is.


Gyökeres változáshoz sosincs késő szerintem. Nem szabad azt hinni, hogy eleve el van döntve a személyiség, mert a fejben kezdődik,hogy egyáltalán szeretne-e játékos lenni, érzéki, vagy kreatív. Egyszer kell elkezdeni, és utána rájön, hogy ez mennyire is igazán jó, és mennyi örömöt tud okozni.

2011. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerinted hány éves korodtól működött volna jól és mit gondolsz mitől változtál meg? Felnőttél, gyerek voltál még ehhez?
2011. okt. 11. 09:23
 13/13 Tseppkoe ***** válasza:
Gondolom kb. igen, ezek...
2021. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!