Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség? Vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség? Vagy még belefér?

Figyelt kérdés
7 és fél év nagy korkülönbség. A leányzó 19 éves.
2011. okt. 10. 17:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sztem annyira nem nagy korkülönbség.
2011. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Években nem, de gondolkodásban lehetséges.
2011. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
ez nagy?...a lószart nagy!!!!!..a mai 30-cas pasik kb 20-nak néznek ki!!!..ráadásul a 40-nes pasiknak csak 18-20 éves csajaik vannak!!!!
2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csak a te fejedben nagy korkülönbség. Én simán együtt voltam a barátnőmmel pont ekkora különbséggel.
2011. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sztem pedig irto nagy a korkulonbseg, ugyanis a csajszika elott meg ottvan az elet, egyetem, stb....neki meg csak most kezdodik, te meg csak hatralod...ott allsz hogy hazasodnod kene....nekem bizti nemkene egy ennyivel idosebb pasi.
2011. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagy??? Annyira nem értelek titeket emberek.
2011. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"sztem pedig irto nagy a korkulonbseg, ugyanis a csajszika elott meg ottvan az elet, egyetem, stb....neki meg csak most kezdodik, te meg csak hatralod...ott allsz hogy hazasodnod kene....nekem bizti nemkene egy ennyivel idosebb pasi."


Ez meg miféle marhaság? Mi a francnak kéne megházasodnia? A mai világban simán ráér ezzel 35-40 éves koráig is, akkor is ugyanolyan remek kissrácokat/lányokat csinálhat, mint 26 évesen.

2011. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

uhum...csakhogy a csajszika ha elkerul pl. egyetemre, akkor nemcsak 26 eves baratunk fogja érdekelni, hanem más csávók is...ebbe belenyugodhattok mind!


18:00 voltam

2011. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nos, ha más srácok is érdekelni kezdik, akkor ugyan mindegy. Ebben az esetben lehet 26 vagy 20 éves a srác, ugyanúgy otthagyná/félrelépne.

Amúgy az a legjobb, hogy úgy írsz egy 26 éves fiatal férfiról, mintha kb. 40 lenne.

2011. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 JulesM111 ***** válasza:

Nem nagy, kb 20 év már komolynak számítani.

Belefér? Nekem ez a felállás nem, mint most is, és 26 évesen is kerültem a tinipi..ákat.

Nem nekem való, 19-20 évesen más dolgaik vannak, mint nekem, pl. fentebb írta vki, egyetem-fősuli, esetleg még csak az érettségi izgatja őket, első jogsi, első melóhely. Tiniszerelem, virslis kérdés a gyk-n, na ehhez nekem nincs kedvem.

2011. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!