Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a pasinak, ha a csaj nem tud elélvezni? Mégis mit érez ilyenkor 1 férfi?

Figyelt kérdés

A barátomnak már az elején elmondtam,h nekem tulajdonképpen soha nem volt orgazmusom.Ő meg elég tapasztalt azaz 33 éves és közölte,h eddig minden bnőjénél sikerült neki elérnie..próbálkoztunk többször de vhogy nekem mégse ment,de ettől függetlenül élveztem magát a szexet,viszont éreztem rajta,h annyira próbálkozik,és annyira szeretné h nekem jó legyen és már görcsösen akartam én is..volt ,h fel is hozta h mennyire jó volt velem este csak kicsit bántja h nem tudok elmenni és,hogy hogy lassabban vagy gyorsabban csinálja vagy mégis hogy??én mondtam h a „ritmussal” semmi gond nincs mert nekem jó és szolnék ha rossz lenne…és,h ne magát hibáztassa.. majd szakítottunk és most úgy érzem,h lehet,h ez is közrejátszott mert szakításunk után 3 hónapra megint felkeresett,úgy tűnt ujra akarja kezdeni,majd bekamuztam neki,h szakításunk után én is megpróbáltam ujrakezdeni az exemmel..erre teljesen kiakadt és olyanokat írt,h „Legalább elélveztél?” ,” Gondolom boldog vtál..legalább végre sikerült?”..

és kicsit rosszul esett..


21/L


2011. okt. 10. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a legdurvább, hogy attól, hogy egy nő nem ment el, még lehet TÉNYLEG jó a szex, és lehet úgy lapos és uncsi, hogy közben meg orgazmusa volt.

Mivel nőből vagyok, és volt már részem mindkettőben... persze az a tuti, ha minden klappol.

Talán próbáld meg neki, vagy a következő pasinak elmagyarázni, hogy az ölelgetésre, egy kis kényeztetésre neked is szükséged van, és jó érzés, amit csinál, csak a finálé marad el.

Sebaj, ettől még ismételjétek meg sokszor, aztán ha sikerült elélvezni, észreveszitek.

Tedd hozzá, hogy tartod és becsülöd annyira, hogy nem fogod megjátszani magad. Ha ezt tennéd, akkor ezzel elismernéd, hogy úgyse jön össze, hát legalább hadd örüljön az a kis szerencsétlen... Te tudod, hogy egyszer úgyis sikerül, de nem vagy hajlandó erre rágörcsölni.

Azért szeretkezzetek, mert jó, mert ez a szerelem kifejezésének az egyik legjobb módja, és ne azért, hogy addig csiszatoljon, amíg vagy elélvezel, vagy kigyulladsz.

2011. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
(18:15-ös vagyok) Fogamzásgátlót szedsz e?Mert az csökkenti a nemi vágyat.
2011. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

18:15

Igen,ha magamnak csinálom akkor nincs semmi gond vagyis akkor van orgazmusom,pont miután szakítottunk akkor próbáltam ki a vízsugaras módszert és akkor tök simán ment, csak konkrétan az ő esetében folyamat rágörcsöltem és úgy éreztem ,h mi van ha nem vok elég jó hisz tul sok tapasztalatom nincs..ugyh inkább az volt a gond,h fejben nem vtam ott..és nem szedek gyógyszert.


18:15

nagyon szépen köszönöm:) és én is pont ezt mondtam neki,h én nem fogom magam megjátszani mert azzal csak 2önket cseszném át..és talán tényleg az volt a gond,h mind2en görcsösen akartuk mert nekem is fontos volt h neki jó legyen és h elmenjen..hát neki sikerült is..

2011. okt. 10. 18:24
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Az orgazmuskor felszabaduló oxitocintól ragaszkodóbbak lesznek a nők, ettől még jobb lesz a párkapcsolat.


Kudarc érzés.


Nagyobb a valószínűsége, hogy bár most kellemesek az együttlétek, de hamar nem lesznek azok, és elutasító leszel. Pl. ha elmúlik részedről a rózsaszín szerelem 2-3 év múlva.


33 évesen már elég tapasztalata lehet, hogy ilyenekbe belelásson.


De egész egyszerűen annyi is elég, hogy ez így egy egyenlőtlen kapcsolat. Te meg tudod neki adni, amit ő neked nem. Ha azt akarja, hogy ez működjön, le kell értékelnie a te orgazmusodat, és ezzel együtt a sajátját, amit meg nem akar. Már ha nem önző.

2011. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

18:30

valószínűleg igazad van,és lehet,h ő ezt már tudta is és ezért mondta,h zavarja a köztünk levő korkülönbség...hisz lehet,h most jó de néhány év mulva,ha ő már szexuálisan nem lesz annyira aktív na akkor már ennyire se lenne jó..

bár a végén már én éreztem magam kellemetlenül mert volt,h átjött és már be se próbálkozott inkább csak beszélgettünk,ölelkeztünk és aludtunk...

nah az nekem is rosszul esett,mert ugy éreztem mintha talán már nem is kívánna,ez miatt..

2011. okt. 10. 18:39
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl sokat és túl erősen maszturbálsz?Próbáld ki hogy nem maszturbálsz egyetlen egyszer sem,ameddig a pároddal nem szexelsz,gondolj arra hogy mennyire felizgat a teste,a nemiszerve,meg mindene,képzeld el magatokat egy ponrófilmben,próbáld meg összeszorítani a hüvelyed miközben benned van
2011. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

19:21

nem maszturbálok sokat ..sőt amíg együtt vtunk addig soha az életbe még ki se próbáltam a masztit..és most,h szakítottunk és erre vezettem vissza a dolgokat akkor gondoltam egyet és gondoltam kipróbálom mert ha magamtól se megy akk feladom és majd lesz vhogy..aztán rájöttem,h megy ugyh valószínű,h egyszer menni is fog..

2011. okt. 10. 19:29
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kudarcnak élném, ha a barátnőmet nem tudnám eljuttatni a csúcsra. Egy férfinak nincs annál csodálatosabb érzése mikor a partnerét ki tudja elégíteni. De lehetetlen nincs csak tehetetlen :) Engedd el magad ne görcsölj . Ez egyik volt barátnőm nem tudott elélvezni mert a szex alatt folyton agyalt, hogy elég jó nő-e nekem meg etc... Mikor leültünk megbeszélni a dolgokat, utána 1-2 hét után már ő is simán elélvezett. Lehet nálad is ez lehet a gond, hogy sokat gondolkozol , és nem hagyod azt, hogy az ösztöneid vezéreljenek szex közbe.
2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én Kedvesem (21L) is csak úgy tud "elmenni", ha sokat, nagyon sokat simogatom... vagyis ő magát. Általam eddig nagyon ritkán sikerült neki. Én magamat okolom. De Őt elfogadtam ilyennek. Ettől függetlenül imádom mindenét, nem csak fizikailag! Javaslom, próbál keresni valakit aki elfogad és szeret ilyennek, sokkal boldogabb leszel! ;) Cs. (26f)
2012. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!