Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy sétáltatok az utcán, és a pasitoknak majdnem kitekeredett a nyaka, annyira bámult egy másik lányt, pl. az utca túloldalán?

Figyelt kérdés

Velem már kétszer is előfordult ez, és mindkétszer engem baszott le, hogy én miket feltételezek róla...

Amikor kb. majdnem kitört a nyaka annyira nézte...

Most nem arról van szó, nézzen meg csajokat, ez normális, meg nincs benne semmi, csak b*szki, nem lehetne ezt egy kicsit diszkrétebben?....Mert ez valami iszonyat gáz volt, hogy majdnem lecsavarodott a feje...Jó, hogy nem csorgatta hozzá a nyálát is, és nem futott oda megszagolgatni a hátsóját....

Taplóság határtalan....


2011. okt. 10. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát hadd nézze őket, hűséget fogadott, nem vakságot. Nem árt vele senkinek... nézd te is a pasikat.
2011. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Mit kell ezen problémázni? Nézelődj te is :D
2011. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Kinek mi. Engem az ilyesmi sose zavart.

Bár barátom nem annyira nézi a lányokat. Inkább én :D, "hogy júúúj nézd annak mekkora melle van, nézd már, NÉZD! oh basszus, már elment...".

Sőt én szívesen megvitatom vele melyik nő jó és miért? Legalább tudom, hogy mit tehetnék, hogy jobban tetszek neki. A bámulásban nincs semmi. Ha kitöri a nyakát, akkor se. Úgyis engem szeret.

2011. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy paraszt. Én megértelek nekem is volt egy ilyen f.sz,tuskó barátom, hál1istennek nem sokáig.Buta.Mertha okos lenne,úgy csinálná,hogy ne vedd észre.
2011. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
a baratommal megbeszéltük, h ez engem 1. bántana, 2. parasztság.. nézze akkor amikor nem vok ott.. azt csá.. :)
2011. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
51%
nem, én nem járok bunkókkal. normális férfi úgy is meg tud nézni egy nőt, hogy ne lássa az egész utca, hogy bámulja.
2011. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LadyLee ***** válasza:
100%
Egyetértek napietussal: nézelődjön persze, az OK, de azért a nyakát ne akarja már kitörni nagy igyekezetében, mert az már orbitális parasztság. Javasolom, hogy te is hasonlóan járj el néhány szemrevaló férfipéldány esetén, hátha észbe kap.
2011. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából a válaszok alapján rájöttem, hogy nincs is értelme vele maradnom. Az ilyen embert úgyse lehet megváltoztatni.
2011. okt. 11. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha zavar beszéld meg vele! Egyébként az tényleg gáz ha ennyire észrevehetően csinálja. Vagy lehet csak te fújod fel ennyire a dolgot! 20/F
2011. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó. Az ilyen kérdezné meg felháborodva, hogy inkább a szemednek hiszel-e mint neki, mi után rajta kaptad kúrás közben egy másik csajjal:D Nem szívesen mondom ki, de kivételesen egyetértek napietussal. Úristen, kimondtam:D
2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!