Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Szóval a barátom bejelentette, hogy ha talál magának másik munkát egy másik városban, itt hagy engem és oda költözik!De én ne menjek vele, mert nem tudja majd nekem fizetni a kaját meg a vonat bérletemet!De majd heti 5 napot ott aludhatok(jah ingajárat..pfff)!!

De ha nem jön össsze a meló, akkor is itt hagy..csak akkor itt helyben keres lakást(de én oda se költözhetek)!

Ezen kiakadtam..bunkózik is velem...ÉS AKKOR SZERINTETEK Ő SZERET ENGEM??(nem hiszem)!

5éve vunk együtt--->ő 29 én 21 vok!!Veszekedés van bőven mostanság(főleg ez miatt)


21L


2011. okt. 11. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is együtt éltek? Elég hülye a barátod, ha előre kiköti nem kívánja, hogy része legyél az életének. Ebből valószínűleg szakítás lesz, ha nem tudjátok megoldani.
2011. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz 21 évesen? Keress másikat.

Mi tart vissza? Előtted az élet ne kösd le magad egy gyökér mellet aki nem értékel!

2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Irány a kozmetikus, fodrász. Vegyél pár ruhát és irány ismerkedni!


Sok sikert.

2011. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért neki kell fizetnie a kajád meg a vonat bérleted?
2011. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:
csatlakozom az élőttem szólókhoz. 21 éves vagy, mit akarsz? pasit lapátra és kezdj élni végre.
2011. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Iuventus ventus ***** válasza:
100%

Nem, ő nem szeret téged. Kihasználja azt az érzelmi kötödést, amit 5 éve szövődik/szövődött köztetek.


Állítsd válaszút elé. Vagy normális lesz, vagy mehet, ahova akar, független pasiként.



17/F

2011. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani akar veled csak nem meri nyíltan közölni vagy mit tudom én de amúgy is túl fiatal vagy hozzá
2011. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lily Aldrin ***** válasza:

Ő fizet mindent? éééérdekes....

Eleve minek mentél bele egy ilyen kiszolgáltatott kapcsolatba?

Kislány lapátra kerültél. Lehet 29 évesen benőtt a feje lágya, és rájött hogy nem kell egy 21 éves lányt istápolni, és találhat önellátó korban hozzáillő nőt.

Te meg: kezdj el élni, 21 évesen NEM egészséges hogy az ember 5 éve van kapcsoaltban, ennek később issza meg a levét.

Szedd össze magad, lehet ha kicsit önálóbb vagy életrevalóbb lennél nem kerültél volna ilyen helyzetbe.

De 21 évesen épp itt az ideje, hogy ellásd magad.

Lehet fújjolni:P

2011. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen 21 éves vok, kozmetikusnak tanulok!Csinálom már itthon is!

Hogy ő "lát" el! Ugy lett megbeszélve anyáékkal, hogy akkor ha már itt lakik nem kell haza adni zsét..elég ha kifizeti nekem a havi 10.000Ft-os bérletemet!Sztem az nem sok havonta!

De ha nem mennék vele..sztem ugy van vele, hogy akkor már az a 10es sincs, meg egyéb dolgok(de ott az albérletre való pénz is..szoval ezért nem értem)!!

Bulizni?Igen gondoltam már rá..de az egyik bnömnek van pasija és csak otthon ülnek..a másik kettő meg nem jön sehová..pffff!!!!Egyedül meg nem megyek!!Jó szoktam beülni ide-oda de az nem olyan(nem pasizni járok)!!

Most majd várok, hogy mi lesz...elmegy-e vagy marad!! De igazatok van 21 éves vok találok még magamnak..csak az a gond, hogy én szeretem a btomat!!

nem is tudom minek írtam ide...bocsi de ideges voltam!Sok részletet le sem írtam..DE azért köszi a válaszokat!!

2011. okt. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!