Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj ennyire? És mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Miért fáj ennyire? És mivel lehet ezen könnyíteni?

Figyelt kérdés

Nem, nem az ánuszba kukizásról van szó!


okt. 7.-én szakított velem barátnőm! 3 év vége

Ma meg a jelszavát is megváltoztatta mindenhol!

(félreértés ne essék, nem akartam belépni hozzá, de 2 büngészőm van, 1ik az övé volt, ott az ő beállításai, jelszavai voltak elmentve... azt indítottam el, és kiírta mindenhol, h jelszó hibás)

szóval most tudatosul bennem, hogy ennek tényleg vége! :'(


rohadjon meg az egész világ!


2011. okt. 11. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress 1 másik nőt :-)
2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
Valami konkrét info? Mert eddig csak az derült ki, hogy hátba akartad támadni, meg az, hogy téged meglepetésszerűen ért ez az egész, szóval effektíve nem nagyon volt köztetek érdemi kommunikáció...
2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hátba támadni?? Ahha, azt akartam jah....

Ő olvasgatott már az én fészbúkomba, 1 éve..

Nem csak az a szar, hogy megváltoztatta, hanem az h nem szólt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. okt. 11. 15:04
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:

Szerintem a másik kérdésnél már túl lett tárgyalva.


Én is ennyit tudok mondani: nem volt kommunikáció, te is egoista voltál, ő is. Nem tudtatok egymás hibáiról, ha tudtatok, akkor is inkább elodáztátok, csak nehogy konfliktus legyen belőle. Te tahó voltál, ő meg kihasznált téged érzelmileg. Egyikőtök se jobb, mint a másik. Én csak azt csodálom, hogy 3 évig ment ez nektek - de ahogy látom, te is csodálod, mert előbb vártad volna.


Ezért lepett meg téged a dolog, mert szartál a fejére, és közben elhitetted magaddal, hogy minden rendben van. Neki elege lett, és lelépett.. Most meg sírsz, hogy szereted, meg második esély??? Szerintem a kapcsolatotok 3 éve alatt hány esélyt kaptál??? Meg se tudnád számolni... De persze a hozzád hasonló balfékeknek mindig kell egy "második" esély. Aztán minden marad a régiben. Na ebből lett neki elege - teljesen jogosan!


Dolgozd fel, és lépj tovább. Fogd fel, hogy a szerelem nem erről szól. A szerelem önzetlen, nincs benne egoizmus meg büszkeség, meg harc a TV-ért, meg a pusziért. Te tévúton jársz, öreg!

2011. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor is kell 1 második esély bazki!

Igen is jár!!! Nekem is, int mindenkinek!


És ha ez után sem változna semmit az egész,

akkor dobjon jogosan (2-3 hét múlva)

2011. okt. 11. 15:13
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:

Jár, igen! De már megvolt, nem csak a második, de az 5000-dik is. 5001-edik meg már nem jár!


És szerinted ha 3 év alatt nem történt változás, akkor 2-3 hét számít? Most majd meggondolod magad? NEM!


Tudod mitől fogsz változni? Attól, hogy most szépen puncika nélkül maradsz egy időre. Majd az megnevel!

2011. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lekakálom a pinát!

Nekem nem az a testrésze kell, hanem Ő maga!

Mégsem vagy olyan okos, mint azt a nevedben taglalod...

2011. okt. 11. 15:16
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:

Figy, ha annyira kell ŐŐŐŐ neked, akkor mi a rákért nem becsülted meg jobban a 3 év alatt??? Mert addig szépen megszoktad, hogy van, aki kielégíti a vágyaidat, de közben te szartál rá magasról, meg játszottad a hülye játékaidat vele, mert azt hitted, így majd megtarthatod őt.


De szomorúság, tragédia ő biztos rájött, hogy ennél sokkal jobbat érdemel és szépen lelépett. Nincs második esély, ha már eljátszottál ezret.


Máskor tiszteld a barátnődet és becsüld meg őt, ha valóban annyira fontos neked!

2011. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad van egyébként... Tudom...

De nem lesz máskor, és nem lesz barátnőm legközelebb...

Elég volt ebből! Ha Ő nem lehet, akkor nem is kell más és kész!

2011. okt. 11. 15:20
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:
Dehogynem! Várj még ezekkel a kijelentésekkel. Az ember társsal vagy anélkül, de mindig fejlődik. Most majd új irányt vesz az életed. Ennyi az egész. Van még rajta kívül 2-3 milliárd nő a Földön és kizárt, hogy nincs olyan, aki akár jobb is nála...
2011. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!