Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyem meg vagy nem? Segítség

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem meg vagy nem? Segítség

Figyelt kérdés

A párom azt szeretné hogy szedjek fog.gátlót, én viszont nem szeretnék, én a természetes emberi szervezeti folyamatok híve vok, nem borítom fel a szervezetem. Viszont állandóan ezen megy a veszekedés, ha pedig beleegyeznék akkor azt hinné hogy amit ő mond mindig az lesz :S nem tudom mit csináljak most...

22/l


2011. okt. 11. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarod, ne szedd. Ha nem érti meg, nem is szeret.
2011. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dexy ***** válasza:
79%
Ha nem akarod, ne szedd! Nem lehet senkire se ráerőszakolni!
2011. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
egy 30as fazonnal váltottam pár szót neten, ő azt, mondta sz@rt se érzett kotonnal, szal lehet a palia is ilyen
2011. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A te tested, te döntesz. Egy jó kapcsolat nem borulhat ezen.
2011. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Te döntésed. Amúgy meg vegyen ultravékony óvszert. Pont annyira biztonságos, mint a többi. Ha a vastag egy helyen kilyukad, akkor az is szakad, mint a többi.
2011. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én osztom a véleményed, ne b*szd tönkre a szervezeted ilyen szintetikus sz*rokkal, van más módja is a védekeznésnek. Mondom ezt 21/F-ként.
2011. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:

azt tudom javasolni, hogy orvossal beszéljetek erről (lehetőleg mindketten), ő el fogja pontosan mondani, melyik módszernek milyen előnyei-hátrányai vannak.


csak a pasi miatt ne szedd, de azt gondold át, hogy ha ne adj'Isten elszakadna a gumi, és 72 órás tablettát kell bevenned, az sokkal jobban megborítja a hormonháztartásodat, mint a folyamatos fog.gátló szedés. ezt vedd figyelembe a döntésnél, de az orvos is el fogja mondani.


29/N

2011. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta rendszeres a menstruáció, soha nem volt semmi baj, az együttlétek 50%a óvszerrel,50%megszakításos módszer... jövő nyáron szeretnénk összeköltözni és sztem ha még be is csúszna egy gyerek, akk sem lenne gond, de ha 2-5évig minden jól működött még sztem 1-2 évig jól fog :)
2011. okt. 11. 23:56
 9/12 napietus ***** válasza:
100%

megszakításra bízni magatokat óriási felelőtlenség. ennek fényében igazat kell adjak a barátodnak. vagy szedj gyógyszert, vagy használjatok MINDIG gumit.


ha arra a kérdésre sem vagytok képesek egyszerű igennel vagy nemmel felelni, hogy akartok-e most gyereket, akkor alkalmatlanok vagytok egyenlőre a gyereknevelésre. mint a mellékelt ábra mutatja, mindketten.

2011. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább tetess fel spirált.(csak pár ezer forint és 5évig benned lehet,ma már "nemszült"nőknek is raknak fel).A megszakításos módszer NEM VÉDEKEZÉSI FORMA.


Amúgy meg a barátodnak jó méretű gumit kellene használnia,talán akkor érezné a szexet.És no comment arról,hogy nem hajlandó zoknit húzni a f*szára.

2011. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!