Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Segítség légyszíves, ha tudtok vagy van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most mentem gimibe és már rögtön év elején jóba lettem az egyik(lány) osztálytársammal, aki most emiatt a barátjának tekint. Eleinte ez így rendben is volt, azonban időközben beleszerettem. Mindig csak rá tudok gondolni semmi/senki másra! Szerintetek mit kéne tennem, hogy esetleg összejöjjek vele. Sok a közös bennünk szinte mindenben egyetértünk, összességében nagyon jól kijövünk egymással az egyetlen bökkenő, mint már említettem, hogy a barátjának tekint. Segítsetek légyszíves, ha tudtok vagy van valami ötletetek!


15/F


2011. okt. 23. 02:19
 1/4 loverbitch ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy csak a barátjának tekint? Így nehéz válaszolni. Azt írtad,hogy az elejétől kezdve jóban vagytok és sok a közös bennetek. Az egyetértés, összhang megvan, tehát én nem hinném, hogy bármit is kéne tenned. Illetve figyeld őt nagyon és próbáld a reakcióit megfigyelni bármilyen helyzetben köztetek. Észre fogod venni, ha valami változna benne. Szerintem a leírtak alapján esélyes a dolog. Üdv: l.
2011. okt. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy csak a barátjának tekint ?

Mellesleg, nem kell sokat tenned, tedd egyértelművé a számára, hogy mit szeretnél tőle.

15 éves lányok ritkán lépnek, amúgy is te vagy a férfi ez a te dolgod.

2011. okt. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tudom, hogy nem ide kapcsolódó kérdés, honnan írsz?

A kérdésre válaszolva, lehet, hogy a lány tényleg csak a barátjának tekint, és nem is akar többet. Elmondtad már neki, hogy mit érzel? Az lenne a legjobb, mert akkor megtudnád, hogy kölcsönös-e. Hogyha eddig tényleg csak barátok voltatok, akkor lehet, hogy most nagyon nehéz lesz neki felfogni, hogy te többet érzel. Ha igent mond, nyert ügyed van, ha nemet, az lehet azért is, mert fél, hogy elveszíti egy nagyon jó barátját. Remélem tudtam segíteni! :)

2011. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy mondta. Amúgy tatáról írok.
2011. okt. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!