Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok ellenállni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok ellenállni, hogyan tudtok nemet mondani?

Figyelt kérdés

FÉl éve még nem kérdeztem volna ilyet... VOlt tartásom, akaraterőm.

De jött ez a férfi, először szépen, kedvesen, romantikusan, levett a lábamról...Aztán hónapok alatt fokozatosan előbújt belőle az, akiről sajnos már tudom,h önző, csak az számít, ami neki jó.

Nem, már nem vagyunk együtt.Szakítottam, mert csak a kapcsolatunk jó részét akarta a felelősséget nem.

De azóta is tartjuk a kapcsolatot. Keresett, hívogatott, nem hagyott...Nekem meg hiányzott, kicsit megszerettem, beadtam a derekam.

AZóta is, ha neki van rám szüksége mindig keres, ott is vagyok.

Próbál ő is nekem segíteni, de csak akkor,ha neki alkalmas a pillanat,vagy nem terhes a dolog...

De érzelmileg nem támaszom:(

Sőt, kikészülök, mert én már kötődöm.


HOGYAN tudnék elszakadni, ha bizonyos okokból találkoznunk viszont időnként muszáj? :S

Hogyan álljak ellent,ha a lelkem arra vágyik,h az a kedves fiú,akit az elején megismertem, megöleljen?


2011. okt. 12. 10:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok meghülyülni, és bőgni...

Azért kérek még itt is segítséget, mert minnél többször rágom át, beszélem ki, kapok tanácsokat, annál hamarabb jön majd el a pont,h megoldom a dolgot...

De még nem érzem az erőt..

2011. okt. 12. 10:46
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy hiába kérsz akárkitől tanácsot. mondhat bárki bármit neked kell rájönnöd, elérni addig a pontig hogy na oké, befejeztem, elég volt.

addig csak mentegetni fogod..

2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 napietus ***** válasza:
bele kell kicsit szeretned saját magadba (egészséges szinten). jobban kell szeretned magadat nála, ha ez megy, a többi működik magától.
2011. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó tanácsnak tűnik...!!!!
2011. okt. 12. 12:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,szakíts meg vele minden kapcsolatot.Ilyen emberhez ne kötődj,mert csak megaláz.
2011. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a helyzet az hogy beleszerettél, vagy belezugtál mind1 is minek nevezem, a lényeg kötődsz hozzá. Te magad irtad: hiába mondok neki nemet a testem lelkem minden porcikája igen-t mond.

Nos, ezt a fajta kötődést a pasi nagyon is megérzi és hidd el tudja ezt ő is, és ki is "fogja" használni, a nemek ellenére menni is fog utánad. Egy tuti nem fog tisztelni mint partnert soha, kapcsolat pedig ebből már nem lesz.

2012. febr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!