Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy ismerősöm, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerősöm, aki 30 éves és még sosem volt komoly kapcsolata (szerintem komolytalan is nagyon kevés), pedig értelmes emberről van szó, nem is csúnya. Ez gáz szerintetek? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 16:18
1 2
 11/13 l9o9l válasza:
100%
29 évesen vesztettem el a szűzességemet...30 évesen volt az első barátnőm...pedig nem vagyok kripli, csak elálmodoztam mindig egy egy plátói szerelmen évekig. (nem vettem észre a lehetőségeket...válogattam, féltem a frontális szituációktól) Ez sem normális, nem azt mondom, de vállalom. Aki emiatt lesajnál azt primitív ösztönlénynek titulálom. Persze utólag sajnálom hogy így alakult, hisz konkrétan egy potenciális generációról már szépen lecsúsztam:(
2015. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Régi már a bejegyzés, de gondoltam megosztom személyes véleményem. 17 évesen már agyalgattam rajta, mindenkinek van valakije, én meg csak haverokkal hülyülök. Most 20 vagyok, de nem érzem szükségét még mindig. Nem mondom, hogy rossz lenne, de mindenhol azt látom max. 1-2 évig együtt vannak utána pár hónap szünet és jön egy új szerelem. Valahogy csak egyre vágyok, de az tartós legyen. Valahogy hányingerem is ettől a sok hirtelen szerelemtől, nagyon kevés tartós.

Most egyetem miatt sok haver se maradt, mondhatni 1-2. Elkezdtem sportolni, még egy nyelvet tanulni... Sokszor másra nincs is időm... Most, ha valaki tanul, melózik 30 éves korára már valami van, akkor van szerintem értelme egy tartósabb kapcsolatnak...

2015. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

Ne ijesztegess igy is be vagyok szarva, h 30 evesen a baba kocsiban egy macskat fogok tologatni nem a gyerekem, nem hogy meg errol kelljen olvasgatnom Gyk-n isxdddd

16/l<-- szerencsere meg fiatal embiik😏

2016. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!