Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány csoporttársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány csoporttársam. Tetszik nekem, már szóba is elegyedtünk párszor. Lent kifejtve?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy nem igazán tudom mihez kezdjek vele. Nem tudom van-e barátja, azt hiszem nincs.Fogalmam sincs, hogy közeledjek, tök hülyén érzem magam. Félek, ha elkezdek nyomulni lekoptat. Tudtok valamit tanácsolni, hogy derítsem ki, viszonozná-e a szimpátiám?
2011. okt. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz leszbikust.. ott nem vagy féltékeny egyikre sem, hanem inkább beszállni akarsz.:D
2011. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, csapódj hozzájuk :)
2011. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azér fasza h másik kérdéshez küldi a választ.. Fail.:D
2011. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt, kifelejtettem, hogy közeli településeken lakunk. Hétvégenként ugyanazzal a vonattal utazunk haza. Akkor lenne esélyem beszélni vele, de nem tudom mit is mondjak. Olyan lúzer vagyok!
2011. okt. 12. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy profi, egyáltalán nem kell semmi különöset mondanod. Odamész hozzá, elkezdesz vele beszélgetni. Miről? Valami közös dologról leginkább. (Nem derült ki nekem ebből a csoport-dologból, hogy mi ez és hány évesek vagytok, de ha iskola akkor pl. arról. Legegyszerűbb: "Hogy ment a dolgozat?" "Mit csináltatok x órán?" "Képzeld ez meg ez történt", stb.) Aztán lehet elmenni személyesebb dolgok felé (nem erőltetetten, jön ez magától). Itt egyszerű kérdtamések: Lakhely, háziállat, testvér, nyáriszünet / egyéb egyedüli program, stb. A lényeg, hogy érdeklődj. Meg fogod érezni, hogy melyik témához mennyire áll közel, ha valami úgy tűnik, hogy jobban érdekli akkor lehet arról beszélni hosszabban, amíg csak lehet, amíg érzed, hogy nem unja ő sem. (Engem pl. a háziállatok sosem érdekeltek olyan nagyon, de amikor kellett, én a kb. egy éve meglévő teknőseimről és egy olyan kutyáról akire nem is emlékszem nagyon jól tudtam beszélgetni :) ) Persze hagyni kell, hogy ő beszéljen sokat. Erre szokták mondani, hogy "ez alatt megtudod, hogy hasonlóan érez-e, vagy nem". Ez hülyeség. Egy profi meg tudja mondani, Te valószínűleg nem fogod. De ezzel nincs is baj. Néha nem kell mindenáron megszólítani, ha bejössz neki akkor keresni fog. (Vigyázz, ha csak egyszerűen szimpatikus vagy neki akkor is.) Hogy ezt hogy döntöd el, az már rajtad múlik, ebben én nem tudok segíteni (Ez a legnehezebb mindig), de a lényeg mindig az, hogy keresd a társaságát, és hagyd meg neki a lehetőséget, hogy ő keressen téged. Ha le akar rázni, akkor nem fog.

Na sok sikert :)

2011. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziaa, én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak itt én vagyok a lány. azt mondtad, h már szóba is elegyedtetek, akkor mi a probléma?

Nem tudod, h szabad e. Egyszerü a képlet. Szemezés. És ha visszaszemez a lány akkor.... Bár ha mesél.. abbol is le lehet szürni, h van e barátja.

Nem akarok offolni, én a fiu részére is kiváncsi lennék.. irok privit.

2011. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. Egyetemisták vagyunk, én 22 ő 19. Egyébként van egy másik lány is, akire kacsingatok:)
2011. okt. 12. 22:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs barátja, és amikor beszélünk, szokott mosolyogni, és én igyekszem a szemébe nézni, de úgy érzem, hogy ez neki nem pálya. Vagy csak a tanulásra akar fókuszálni, mással meg nem törődik. Nehéz dolog ez a csajozás:DD
2011. okt. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!