Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakítottam a barátnőmmel és vissza akarom kapni mert szeretem de még köszönni se hajlandó ha ráírok facebook-on?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ne okozz neki örömet azzal, h msot játsza a nagy nőt, és nem ír vissza.,

azzal tehetsz most sokat, hogy békén hagyod, nem keresed, de telefonon, se sehol. majd idegesíteni fogja őt, h nah mi van már, miért nem keresed. elkezd kombinálni, ahogy az összes nő, hogy biztos felszedtél vkit. és akkor lehet pár hét múlva felhív, h mizu.


ennyit tehetsz.ha most tovább keresgéled, akkor csak megmérgezed az egészet. hagy nyugodjon le.


bár azt jó lenne tudni, hogy miért szakítottál vele.....

2011. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi értelmes válaszod... a szakítás oka az hogy elbizonytalanodott...
2011. máj. 10. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak megerositeni tudom amit az elozo valaszolo irt.

Ha nem keresed talan megondolja magat, talan nem...

Ha tovabbra is futsz utana akkor csak annyit ersz el hogy megjobban elidegenited magadtol!

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!