Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megváltoztatom a külsőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltoztatom a külsőmet, a szerelmem kiszerethet belőlem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hajam átfestésére , piercingre , ilyesmikre . Félek , hogy elveszítem .

Fiúk , ti elhagynátok ezért a barátnőtöket ? közel egy év együttlét után .


2011. okt. 13. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, csakis. Átfesteti a haját, és egyből dobom, nem? Kicsit gondolkozz mielőtt felteszel egy ilyen kérdést.
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dexy ***** válasza:
Ha szertet, nem hagy el... ezek nem olyan nagy változások mint pl a plasztikáztatás itt ott... Egyszerűen kérdezd meg mit szólna hozzá.
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hajfestés szerintem egyáltalán nem lehet probléma. De a tetoválás-piercing bizony adhat okot veszekedésekre. Én nagyon nem örülnék, ha a párom egy nap úgy térne haza, hogy minden porcikájából fém lóg ki, és a hátán hatalmas sárkány virít.
2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem azért de... barátodtól nem kérdezted meg, hogy mit szólna hozzá?
2011. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ne magadból indulj ki, mi nem(csak) a külseje miatt szeretünk egy lányt.
2011. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Félek , hogy kiábrándul belőlem ..
2011. okt. 13. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a külsődért szeret, annyit is ért...
2011. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A piercing az nálam szakítóok. Hajfestés, hát ha nem vörösre vagy feketére, esetleg valami egyéb undorító színre (kék, rózsaszín, lila) festi, akkor még akár be is festem, ha jól áll neki. Tetkó az nagyon határeset, inkább negatív dolog.

17/F

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

miért nem neki teszed fel ezt a kérdést?

de amúgy kétlem,h dobna,annyi érzéked meg csak van,hogy nem egy vámpírt varázsoltatsz magadból...

19L

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha külsődér szeretett akkor valószínű
2011. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!