Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom sokkal jobban él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom sokkal jobban él anyagilag mint én. Emiatt szerintetek kiszerethet belőlem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 08:19
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha igazán szeret valakit az ember. Akkor ez nem számít. :)

Tehát, ha igazán szeret, nemfog kiszeretni emiatt belőled.

2009. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én pl tök csóró vagyok, a párom meg elég jól áll anyagilag. A szerelem számít, nem a vacak pénz. Mert ugye a pénz nem szereti vissza az embert...
2009. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha te vagy a lány akkor nem hiszem, ha a pasi a csorobb akkor hajlamosak a lelkükre venni, hogy ők keresnek rosszabbul
2009. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van/volt. 10 éve házasok vagyunk.
2009. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, ha szeretitek egymást ez nem okoz semmi gondot :) nemsoká meg úgyis egy kasszán lesztek...nálunk is így volt, párom nagyon szegény volt, mi viszonylag jól éltünk (megütöttünk egy átlagot,ami manapság már ritka)...aztán egy ideje egy kasszán vagyunk úgymond, és nem a szülők pénzén élünk, hanem összerakjuk,a mink van...így nagyjából egyformán szegények vagyunk :D mostmár én is az vagyok, de nem baj, együtt átvészeljük! 20/L
2009. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18/L vagyok.
2009. nov. 4. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már szerelmes akkor biztos nem fog,ha még elég lighty a kapcsolat akkor lehet gondol egyet és.... legalábbis én így voltam:P
2009. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amig nem kezdessz el neki hiszizni,hogy ezt meg ezt meg eztis vedd meg nekem,addig nemhiszem hogy lenne probléma
2009. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy bölcs tanács a másik oldalról (jóbarátom nagggyon gazdag hölgy, fia 18, sokat beszélgetünk róla): igyekezz nem tudomást venni a vagyoni különbségről és próbálj meg jó benyomást kelteni a lehetséges anyósban és apósban. későbbi konfliktusok során ugyanis könnyen előjöhet a "pénzéért"-téma.
2009. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!