Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik az a társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a társkereső oldal, amelyre valóban érett gondolkodású férfiak regisztrálnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok.
2011. szept. 5. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy érett:D Na jó biztos vannak érett férfiak. Én nem vagyok az, az biztos:) 18F
2011. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt így nem lehet kategorizálni, mindegyik társkeresőn vannak komoly és komolytalan gondolkodású férfiak. Saját tapasztalatot kértél, hát én a Startrandin találtam meg a nagy Ő-t, aki tényleg tökéletes párom immár 2 és fél éve. Ő komoly gondolkodású és törekszik arra, hogy céljait elérje, munka mellett második diplomát szerzett és saját lakást vásárolt, mindezt 2 év alatt. Emellett nagyon figyelmes és még jól is néz ki. Tehát van ilyen is, de sajnos nagyítóval kell keresgélni a hasonló rendes pasikat. Remélem, sikerrel jársz, ne add fel, mert előbb-utóbb megtalálod az igazit! Szurkolok!
2011. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, ahol kizárólag érett gondolkodásúak vannak, mint ahogy életben is inkább a hülyegyerekek vannak többségben. Szelektálni kell, nincs mese. :(
2011. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Kizárólag az emberismereteden múlik, kit választasz.
2011. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 5. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
érett és felnőtt gondolkodású emberek NEM vetemednek arra, hogy az állati ösztönök kielégítésére szánt oldalakra regisztrálják magukat.
2011. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pl a randivonalon vagyok fenn. Nem poénból, se azért mert van valakim és kalandot keresek; de még nem is azért, h a másikat hülyítsem, vagy csak hogy unalmamban fenn legyek ott is! Nekem úgy mondták, h ott komolyan gondolják a dolgokat a regisztráltak...eddig nem találtam csak buta libákat!


29/F

2011. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi az, hogy érett? tudnál nekem valamit mondani az érett szinonímájára?

annyira... hányingerem van ezektől a szavaktól, hogy érett, komoly, felnőtt...

mégis, miért?

komolykodó, elitkedő akarsz lenni? az annyira művi, annyira mesterkélt...

2011. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Van egy angol üzemeltetésű magyar társkereső oldal. Kevesen ismerik, de nagyon jó közösség van


[link]

2011. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
érett gondolkodású ember nem regisztrál társkeresőre
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!