Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan lányra hajtanom aki szinte minden szempontból jobb mint én?

Figyelt kérdés

teszem azt szebb(szebb lányban, mint én fiúban),gazdagabb,átúszta már a Balatont többször is én meg nem ilyesmik


van egy barátnője aki nem olyan hűha de az is tetszik...de ha csak azért kezdenék a barátnőjével mert Őrá kicsi az esélyem az magammal meg a másik lánnyal szemben is méltánytalan,számító dolog lenne


de most mit kezdek ezzel a jobb csajjal ??aki amúgy nem is tudja sztem mennyire bejön



2011. nov. 1. 23:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be nála ;) Attól még, mert te rosszabbnak érzed magad nála, még nem iztos, hogy ezt ő is így érzi. :) Am hány éves vagy? :)
2011. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
bocs hogy leszólom a gazdag csajt, de a Balaton átúszásban semmi extra nincs, én is átúsztam pedig nem vagyok egy nagy úszó
2011. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

f.uck your life...

Amugy hogy úszta át a csaj a Balatont,keresztbe vagy hosszába.

2011. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

hát én nem tudnám átúszni max ha min 1 évig fokozottan készülnék rá


amúgy ennek a csajnak ráadásul nem is vagyok az esete(nem nekem mondta hanem úgy általában írta le az ideálisát)és méghozzá szinte mindig szingli főképp azért mert inkább senki minthogy egy szint alá menjen...akik meg megfelelnek neki azokat is hamar kidobja

persze mit veszíthetek...sokat nem ,de nyernék pár kellemetlen percet..ez sajnos nem szerencsejáték hogy vagy összejön a tuti vagy nem :-(

2011. nov. 1. 23:20
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy jobb nálad ? Jobb a pedigréje ??? =_="

Több az IQ-ja ? Hosszabb a haja ? Úr isten milyen kérdés, ha nem illetek össze az úgyis legegyszerűbben úgy derül ki ha megpróbálod, most gyártottál saját magadnak 1 nagy kifogást... Na ezt elfelejted, ráhajtasz a csajra ahogy tudsz úgy, és lesz ami lesz!

2011. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
na ezt a balatonos átúszás dolgot azért írtam, mert relatív hogy kinek mi a jó, szerintem te csak el akarod hitetni magaddal hogy jobb nálad.
2011. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

nem.


A nők mindíg jobb pasikkal akarnak összejönni, de ha ez nem sikerül, beérik egy gyengébbel is. lehetsz tartalék a listán

2011. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ez a tétovaság sokkal komolyabb mint mikor valaki nem mer felkérni valakit táncolni.a csajjal úgymond jóban vagyok és esélyes hogy egy próba után rosszabb lenne a viszonyunk mint perpillanat.az egyik haverom(inkább barátom mert jópár éve ismerjük már egymást)korábban nagyot mert és hatalmasat koppant.ha nekem összejönne(esélyem rá akkora mint a lottó 5ösre)az neki rossz lenne,ha meg nem akkor ő gondolhatna cifrábbakat hogy mireföl voltam én ennyire nagyravágyó hogyha még neki sem jött össze
2011. nov. 1. 23:27
 9/25 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Különben ezen fogsz rágódni örök életedben, hogy mi lett volna, ha...

Am attól is függ az egész, hogy a csaj ideősebb-e nálad...

2011. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

látatlanban én is ezt írnám hogy "próbáld meg hisz ki kell derülnie hogysmint van irántad egyáltalán" de ennyi erővel a hollywoodi celebeknek is vallhatnék videoüzenetben szerelmet

bárhogy csűröm csavarom mindig oda lyukadok ki hogy mégtöbb időt kéne a közelében töltenem és nagyítóval keresnem az esetleges jeleket annak hiányában viszont öngyilkosság lépni

2011. nov. 1. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!