Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak azoknak a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azoknak a pasiknak jövök be, akik nekem nem?

Figyelt kérdés
:'( ez olyan igazságtalan... rám nézve is, és arra a "szerencsétlenre" is, akinek én bejövök, pedig sosem lesz belőle semmi...
2011. okt. 13. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja. De tudok egy megoldást és hidd el próbléma megoldva. Nem a külsővel foglalkozol hanem a belsővel és nem taszítod magatól hanem ismerkedsz vele, talán boldog is lehetsz mellette és belátod hogy ő az igazi! Ennyi.
2011. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te is "szerencsétlen" vagy annak a pasinak a szemében,akinek nem jössz be.Egyébként én is így vagyok vele:(
2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézd én megpróbáltam sok olyan lánnyal aki nekem be se jött, de nem ezzel foglalkoztam hanem a belsővel. Ti miért nem tudjátok ezt megtenni? Itt vagyok és élek nem haltam meg. Talán ti meghalnátok? Egy temetés drága költség mai világban.
2011. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki, hogy a külsővel foglalkozom csak. Sőt. Jelen pillanatban egy olyan emberről van szó, akinek a belsője taszít, de az nagyon. ha a külső nem jön be annyira, azzal még csak csak megbarátkozik az ember. de a belső? az a legfontosabb..
2011. okt. 13. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem is
2011. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
20:38as, fogalmam sincs, hogy bejövök e neki. mármint annak a férfinak, aki nekem...nos, nagyon "bejön". nem is tudom milyen szó lenne arra a legalkalmasabb, amit érzek. nem szerelem, ehez nekem több kell, hogy valakibe beleszeressek, de úgy érzem jó úton lennék.. egyenlőre nem lehet semmi köztünk, külső okok miatt. de ez hamarosan megváltozik, és majd akkor ugrik a majom a vízbe, akkor derül csak ki, hogy kölcsönös e...:(
2011. okt. 13. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:
ha nem húzod a gyerek agyát és őszinte vagy vele akkor azért nem olyan nagy probléma neki, mert te még idejében tudattad vele. rád nézve szarügy, de az élet már csak ilyen. többen vannak így mint gondolnád...
2011. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nős a kiszemelted?
2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

20:41: Ne játszd már a mártírt. Az a te választásod volt, ennyi. Miért kéne másnak is azt csinálnia, amit te csináltál? Hadd döntse már el a kérdező, hogy mit akar.

Mi értelme lenne annak, ha összejön valakivel, aki nem is tetszik neki. Úgy is szakítana az illetővel, és nem is érezné jól magát. Semmi, de semmi értelme. Akkor már inkább mondja meg neki finoman, hogy bocs, de nem... Jobb, mint húzni az agyát, nem?

2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is sokkal korrektebb megmondani, hogy nem, mint húzni, és életben tartani a reményt hogy hátha mégis.

Nem, nem nős, nincs senkije:) mindketten szabadok vagyunk. sosem vetnék szemet egy nős férfira. vagy ha netalán mégis, amint megtudnám, hogy nős, kiverném a fejemből. Róla is akkor kezdtem el ábrándozni, amikor megtudtam, hogy szabad:) addig csak reméltem...

más okai vannak... erkölcsi okai, talán.

vagy lehet a korkülönbség:( engem nem zavarna, de kitudja, Őt lehet igen...

Én 21 múltam a nyáron, ő most töltötte a 31et. majdnem 1o év...

2011. okt. 13. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!