Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról és erről az emberről? Nekem adott egy kis önbizalmat és már sok dologban máshogy látom magamat. Elsősorban azoknak szól akik azt hiszik CSAK a külső számít a nőknek.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


Tessék megnézni !


2011. okt. 5. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Már az első sornál tudom, hogy ezt fogod linkelni.


Amúgy láttad már a feleségét?

2011. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért van benne némi képmutatás és pénzhajhászás. De nem ezt kell meglátni, mert ha még igaz is az első mondatom, akkor is van mondanivalója és nem a negatívat kell keresni szerencsétlenben, hanem a tartalmat. Például, hogy becsüljük meg az életünket, ne gyűlölködjünk nap mint nap és ne problémázzunk apró; jelentéktelen dolgokon ("letört a körmöm mögfogok halni hee").
2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 The Situation ***** válasza:
21%
és mi alapján merítettél ebből te önbizalmat????? ő túltette magát azon hogy se keze se lába te meg egy depressziós önbizalom hiányos kis gyökér vagy csak basszus.
2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 krvua ***** válasza:
0%

igazad van...

nem csak a külső számít egy nőben...

az is hogy másnap ne legyen a lakásom 100méteres közelében...

meg utána se nagyon...max még pár menetre.

2011. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindig jó tudni, hogy vad idegenek jobban ismernek engem mint én saját magamat. (egyébként nem is vártam normális válaszokat) Sejthető volt, hogy mindenki csak a rosszat fogja meglátni a videóban.
2011. okt. 5. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
én még azelőtt tudtam, hogy ezt a videót fogod linkleni mielőtt megnéztem volna linkelt linket.
2011. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont még sosem láttam ezt a videot, és remek fickónak tartom a srácot. Az tény, hogy ebből él. NA DE: azzal, hogy ő ebből él, talán sok-sok sorstársának segít. Nem sajnálom tőle.
2011. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát pozitivan gondolkozik és kitartó...ennyi.
2011. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenke eges emberek, egy ilyen videóban is megtudják találni a hibát, az ilyen kommentárok helyett elkéne gondolkozni, hogy ki mit tett már meg a másikért, adott-e már úgy önbizalmat valakinek mint ez a pasi! Szerintem, nem sok mindenki mondhatja ezt el magáról!
2011. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a videót könnyek közt néztem. Láttam már róla többet is, de mindig megérint. Igenis erőt lehet meríteni a példájából! Kíváncsi lennék, hogy az itt aljasul bután megnyilatkozó , tisztelet a kivételnek , IQ-light emberek mit tennének az ő helyében, vagy épp egy komolyan depressziós ember helyében? Könnyű ám ítélkezni mások felett. Érdemesebb lenne elgondolkodni! És főként megmaradni embernek!
2011. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!