Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beindultam. Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beindultam. Most akkor gáz vagyok? Hogy élje túl?

Figyelt kérdés

Most lesz a kapcsolatom 1 éves. Minden rendben van a párommal meg velem. Ő otthon ülős, TéVézős én meg inkább művész típus vagyok, aki szeret eljárni ilyen körökbe, rendezvényekre.


Mostanában kicsit többet járok el esténként. Szerintetek ez gáz lesz? Ti hogyan élnétek meg, ha a párotok mostanában kicsit többet járna el?


Ez alatt azt értem, hogy heti 2-szer elmenne úgy otthonról, hogy este 9-kor indul és hajnali 3-4 körül jön meg.


Érdekelne a véleményetek, hogy titeket ez hogyan érintene.


Mostanában mehetnékem van...olyan szép az idő. (Tudom furán hangzik, de én nem rég jöttem meg külföldről 3 hónapig voltam ott, ahol 46 fok volt az átlag hőmérséklet és én most élvezem a 15 fokot meg végre látok esőt...)


2011. okt. 14. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, együtt nem tudunk menni sehova se, mert ő ki se teszi a lábát a lakásból. Szóval ez a példa kizárva.
2011. okt. 14. 09:01
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mostanában kicsit többet járok el esténként. Szerintetek ez gáz lesz? Ti hogyan élnétek meg, ha a párotok mostanában kicsit többet járna el?"


Nem mindegy? Ha itt mindenki azt írja, hogy neki rossz lenne, az sem számít semmit, mert egyedül az a fontos, hogy a párod mit gondol erről.

2011. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a párod rosszúl éli meg. De ha otthon ülős típus, akkor kit érdekel?

Neked egy fiatalságod van, addig kell menni, amíg lehet, meg amíg megvan az a baráti kör, akikkel lehet menni. (később ha a baráti körben jönnek a babák, már nem lesz kivel buliznod)

Szóval éljél bátran, ha rámegy a kapcsolatod, akkor az meg úgy volt megírva. De! senki miatt ne legyél korlátozva a szabadságodban!

2011. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem, és mehetnénk közösen. ;)
2011. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A heti kétszeri elmenés szerintem egyáltalán nem sok. A napi kétszeri, az már gázosabb lenne. Két ilyen különböző ember. Te nyitott vagy a világra, a kultúrára, szereted a közösségeket, az embereket, a párod meg kissé antiszociális, befeléforduló, valószínű nem tud megnyílni, és olyan szobanövény típus. Már-már beteges egy fiatal embernél az ilyesmi. Neki is erőlködnie kéne, hogy megfeleljen neked. Miért a nőnek kell félnie, hogy jaj, meg ne bántsam a másikat? Ő is idomulhatna. Lehet, még jót is tenne neki. De őt kérdezd. És ha zavarja, akkor mit csinálsz? Csak nem láncolhat magához egy életen át! Erről sokat kéne beszélgetnetek. Mindenesetre gondold át, milyen lesz vele élni egy életen át. Úgy, hogy gyereked is van. A gyerekre se áldoz majd időt? Minden rádszakad? És akkor te mindenről lemondasz, és sehová nem tudsz eljutni, pedig szellemileg szomjazol, és ... borzasztó lesz neked. Ügyes legyél, és vigyázz magadra!
2011. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam én is...És a párom ezt megunte és kidobott :S Szerintem kérdezz rá nála hogy zavarja e őt...És ha igen akkor keressetek valami közös programot estére..Mongyuk 1 héten 1szer elmentek valahova 1ütt....
2011. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Amúgy honnan tudod ,h a kérdező nőnemü?? :P

2011. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,sőtt kell egy kis szabadságot hagyni egymásnak egy kapcsolatban szerintem.
2011. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!