Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normalis? Hogy, ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Hogy, ennyire beindultam?

Figyelt kérdés

A baratommal 2honapja egyutt vagyunk,es tegnap eloszor,megujazott,nagyon jo erzes volt:)De ahogy egyre gyorsabban csinalta,en meg egy helyben se birtam allni,es futkosott rajtam a hideg..:)De kulomben egyaltalan nem bantam meg,mert nagyon Szeretem:):)

(eleg tapasztalatlan vagyok,es ezert kerdezem)

Elore is koszi...

Udw=) 15\\L


2009. ápr. 2. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Abszolúte. Ez csak azt mutatja, hogy jól eltalálta, mit kell tennie, és te a lehető legjobban reagáltál. Csak így tovább! :)
2009. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2009. ápr. 2. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
igen, szerintem ez nagyon jó jel. :) SZerintem ez alapján figyel is rád, és tudja mi a jó neked, ugyhogy szerencsés lány vagy. Hajrá :D
2009. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)Latta rajtam h felek meg egy kicsit mindentol,es mindig azzal biztatott h,nem felyek mellette,meg h,engedjem el magam,es tudja o h,mit kell csinalyon:)Es igy is lett:)
2009. ápr. 2. 09:13
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez a lényege, nem?
2009. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
IGEN:)
2009. ápr. 2. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ez egyenesen borzalom ...
2009. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miert?
2009. ápr. 2. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugi, az utolso csak hulyeskedett. minden ugy tortent ahogy annak tortennie kell, igy tovabb!
2009. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az mind normális. És lehet, hogy a jéghegy csúcsa volt mindez. Talán még jobb is van.
2009. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!