Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan Mutassam Ki a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Mutassam Ki a barátnőmnek, hogy nekem ő a legfontosabb, ő áll legközelebb hozzám, és hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
annyira jó lenne éreztetni teljes mértékben azt hogy mennyire szeretem, csak hát nem igazán megy.. irok neki minden szépet , mondom neki hogy mennyire szeretem , de szeretnék vmi frappánsat amivel tényleg megbizonyosodna abban hogy nekem valóban csak ő kell. mert jelenleg még nem bizik meg bennem annyira , mint amennyire szeretném, friss kapcsink van. köszi a válaszokat előre is
2009. máj. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Vigyázz vele, ne zúdíts a nyakába mindent és ne legyél "tökéletes", megunják hamar és mást fog keresni, tapasztalat...
2009. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kedves 1.válaszoló , igen igazad van, sajnos nekem is volt már szerencsém tapasztalni , ezt , de mégis jó lenne valahogy tökéletesíteni a kapcsolatunkat, de az sem lenne jó ha megunna..:( tanácstalan vagyok, mindenben probálok megfelelni neki csak hát igen, fenn áll a veszélye annak hogy megun..
2009. máj. 1. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy jó tippem:) hívd át hozzátok és az egész szobát rakd tele rózsaszirmokkal( padlót, ágyat), rakj be vmi romantikus zenét, kényeztesd egy kicsit( nem feltétlen szexre gondolok) pl egy masszázs, aztán nézzetek meg vmi romantikus filmet (ezt nagyon szeretik a csajok).
2009. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző kapcsolataim elérték, hogy visszafogottabban nyílvánítsam ki az érzéseimet, ez a rózsaszirmos, romantikusos filmnézős dolog biztos jó ötlet, de én nem tenném meg, főleg hogy mivel mondtad, friss kapcsolat...


Gondolkozz el rajta, hogy mi az amit te, magadtól tudsz neki adni túlzások nélkül (mert a rózsaszirmok szerintem túlzás, évfordulóra talán, de spontán nem tenném) és ne legyen mű a dolog mert ha megérzi a csaj, hogy színjáték, akkor ...

2009. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég az ha kedves vagy hozzá és föleg türelmes !
2009. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%

pont nálam is ez a helyzett!probáltam minnél többet vele lenni mert nálam lakik és mégis kevesett vagyunk együtt csak szerintem, mert ő szerinte meg én be akarom zárni!

szoval a lényeg tök mind1 mit csinálsz a csajoknak mindig az ellenkezője kell!tisztelet a kivételnek, de engem még nem hozottt össze a sors olyannal!

2009. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Romantika, romantika, romantika!!!!!!!! Ha jól csinálod, nem lehet megunni! x hónap, x év járás után is éreztesd vele, mennyire szépnek látod, és mennyire örülsz, hogy Veled jár. Ne úgy állj hozzá, hogy "udvarolni" fárasztó, sok nőnek kiábrándító a langyosvíz, nekem pl. nem elég.

Legyen önbizalmad, légy büszke, és legyenek pillanatok, amikor látja Rajtad az "elgyengülést" az Ő hatására!!! Ez atombiztos tipp! ;)

2009. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!