Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ezt hogy látjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt hogy látjátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mért van az hogy, egy távkapcsolatban voltam 2 éven át, oda tettem magam, minden egyes féltékenységi rohamot lenyeltem.

Féltékeny volt a saját annyára, féltékeny volt arra ha beszéltem az én saját édesanyámmal, akkor is ha a női ismerőseimmel beszélgettem, és akkor is ha egyáltalán MSN-en vagy facebookon ismerősöm volt egy darab lány is, rengetegszer töröltem érte sok lány ismerősömet, csak azért bebizonyítsam számít nekem, általában a kapcsolatunk alatt állandóan én voltam az akire rá volt olvasva hogy majd én megcsalom őt, majd én eldobom egy kalandért, na most ott tartunk szakítottunk, mert megcsalt, mert az arcomba hazudott, és még utolsó alkalommal felajánlottam neki ha küzd értem megbocsájtok, és ő meg szolidan le se sz**ja, azt mondja neki időre van szüksége, miközben az infantilis barátaival foglalkozik, és azokat veszi vissza a környezetébe, naiv, és sajnos az is marad.

Annak idején a kapcsolatunk alatt próbáltam rávilágítani hogy ezek az emberek csak kihasználják, nem valós szeretet adnak, és nem lehet bennük bízni, azt mondta erre ő maga is rájött, most mégis első dolga hogy az életébe visszaépíti ezeket a személyeket, miközben tudja jól kihasználják őt, tényleg ennyire buta lenne? A kapcsolatunk nagyon mély volt, ő gyerekeket szeretett volna tőlem, és én is tőle, mondta ő küzdeni fog értem a végsőkig, most ott tartunk hogy nem foglalkoztatom, de azok a szánalmas személyek akik azért lógtak vele hogy vegyen nekik 1 doboz cigit, meg ellássa őket vízipipával, azok most fontos részesei az életének.

Ennyit ér manapság egy fiú? Írjon már egy lány privit, és mesélnék pár dolgot hogy miért is gondolom úgy hogy ez röhej... már akinek van kedve.

És a kérdésem, ez miért van? Buta és naiv, vagy egyszerűen én nem nyújtottam szinte semmit sem? Pedig ő állította felnéz rám, mert okos vagyok, művelt, és érett koromhoz képest (ezt a környezetem is hangoztatja körülöttem) és most mégis ez van.

Felutaztam hozzá minden hétvégén 2 órákat, volt alkalmam hogy lefeküdjek 3-4 lánnyal mivel olyan iskolába jártam ahol csak lányok voltak szinte, de ott hagytam az egészet miatta, és most itt vagyok a semmiben, köré építettem mindenemet, mert bíztam benne, tényleg ekkora egy k***a lenne már elnézést?!


2011. okt. 14. 14:23
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:

a történted bizonyítja azt a tételt, hogy mindig az féltékenykedik, aki ő maga csal. ez tanulópénznek jó volt, papucs voltál, következő csajt az első hisztinél tedd lapátra aztán hello!


amit még tanulhatsz az esetből, hogy soha ne tegyél fel mindent egy lapra.

2011. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, hogy férfiként beleszólok, de tedd össze a két kezed és köszönd meg, hogy nem ezzel a nővel kell leélned mindennapjaidat.


26/F

2011. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ebben egyetértek, de viszont az egészben az a vicc hogy sose alázkodtam meg neki, mert lehet hülyeséget mondok de egy nőnek kell hogy az ember kicsit felemelje a hangját, és határozottan oda mondja amit kell, de az utóbbi hónapokban mikor úgy éreztem tényleg vele akarom leélni az életem akkor jöttem rá hogy nem szabad ennyire elnyomnom őt, és nekem dominálnom.

Lehet pont ez miatt lett ez? Valószínűleg megszűnt neki az az akadály, ami számára vonzóvá tette a kapcsolatot :)

2011. okt. 14. 14:32
 4/16 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, bocsi.. nekem ott kész volt h " megcsalt és az arcomba hazudott".. ennyi.. lesz majd más, ne izgulj :)
2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
jaja, másodiknak igaza van. ha hálából a történtkért minden nap térden elcsúszol a szent istván bazilikáig, ott végigmondod a rózsafűzért aztán hazacsúszol szintén térden, még nem csináltál smmit :D ekkora isteni jótéteményért a régi emberek kápolnát építtettek hálából! óriási kegyelem, hogy megszabadultál tőle!
2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

26/F! Semmi gond és értékelem a válaszod, erre már én magam is rájöttem, azok után hogy az ő anyja leakart csukatni 16 évesen ok nélkül, plusz még visszagondolva ezekre a dolgokra, meg hogy a lány rendszeresen azzal fenyegetett ha szakítok vele megöli magát, most pl mikor elmondtam neki hogy hiányzik ő csak erre annyit mondott, "Képzeld találtam egy pisztolyt itthon, így most már biztonságba érzem magam mert tudom bármikor elmehetek."

Ez tett be nekem és fogtam letöröltem mindenhonnan.

2011. okt. 14. 14:35
 7/16 napietus ***** válasza:
100%
" egy nőnek kell hogy az ember kicsit felemelje a hangját, és határozottan oda mondja amit kell" amelyik nő ezt az epján kívül bárkitől eltűri, meg az utasítgatást úgy általában, abban nincs tartás. viszont akiben nincs tartás, az pedig ilyeneket csinál. megint tanultál valamit az emberekről. akivel ezt meg lehet csinálni és nem küld el melegebb éghajlatra, az gerinctelen. kerüld a gerinctelen embereket!
2011. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon eltaláltad! Valóban iszonyatosan gerinctelen, és kétszínű személy volt... olyan aljas módon hazudott a szemembe hogy az hihetetlen.
2011. okt. 14. 14:37
 9/16 napietus ***** válasza:
*apján
2011. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ráadásul most meg nekem mondogatja hogy reméli jól fogok szórakozni a k**váimmal és jókat kefélek, mert hogy én mindig is erre vágytam, és bízik benne a sok kis r**anc ismerősöm majd segít elfelejteni hogy milyen szemét volt, komolyan a szánalmasság felsőfoka, nem értem mért léteznek ilyen emberek.


Bocsi egyébként a hosszú kérdésért, aki elolvassa az el, aki meg nem, az nem, köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 14. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!