Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Miért nem kezdeményezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Miért nem kezdeményeztek ha látjátok a fiún hogy tetszel neki csak mondjuk félénk vagy visszahúzódó egy picit? -meg ha oda mennél hozzá lehet h. bátrabb is lenne -meg nem kéne rólad álmodozzon éjszakánként hanem már tudja h. van esélye.

Figyelt kérdés
Miért csináljátok ezt lányok?
2011. júl. 14. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
mert ez a fiúk dolga. egy töketlen srác senkinek se kell.
2011. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosan azért,amit az első ír.Én olyan párt szeretnék magamnak,aki talpraesett,férfias és határozott,nem egy nyámnyila szerencsétlenséget.
2011. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert én is kurv&sul félénk vagyok vazze!Egyébként meg ha én tetszek neki, akkor miért nekem kellene oda menni hozzá? Ha tetszek neki akkor jöjjön oda és mondja a szemembe.De még ha nekem is tetszene ő, akkor se mennék oda hozzá mert az sértené a hiúságomat.Én úgy vélem hogy ez a fiuk dolga. Jó, nem mondom azt hogy egy lány nem kezdeményezhet.És mi az hogy miért csinálják ezt a lányok?Mert mintha a fiuk sokkal másabbak lennének.
2011. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert akkor rámenősnek tartanának, és ami könnyen jött az könnyen is megy. A fiúknak össze kéne szedniük a bátorságot. Ha ők beégnek, azzal nincs semmi gond, viszont egy lánynál elég gáz, hogy nyomulósnak is tartják lány létére, meg be is ég. A lányok dolga a bátorítás, a fiúké a kezdeményezés. Szerintem legalábbis így lenne a legjobb. :)
2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert akármennyire tetszem neki, nekem egy félénk ember nem vonzó.
2011. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért mert már megtettem, és ugyanolyan félénk...
2011. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert a fiúnak, férfinak az a dolga, hogy kezdeményezzen, felkérje a nőt, lányt. ha ezel nincs bátorsága, akkor bukta!
2011. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert 1:Én rájöttem h ha egy fiú nem közelít felém észre sem veszem h tetszek neki!2:Attól mert pár jelből neadjisten kimutatja úgy h észrevehető legyen az még nem elég indok ha tényleg kellek neki kezdeményezzen legalább úgy h próbál barátkozni.3:Lány vagyok és nyomulósnak tartanának hát még ha neadjisten meg is gondolta magát mert sosem lehet tudni és be is égek!!?4:A fiúk is hajlamosak úgy gondolni h ami könnyen jött könnyen megy tehát én azt vettem észre nem tartanak olyan sokáig izgalmasnak egy nőt ha szinte az ölükbe pottyan!Ez a vadászösztön!Szóval nincs más kezdeményezni kell pl:Barátkozással először majd ne várj sokat amikor már közvetlenebb viszonyba vagytok jobban odamersz menni beszélni vele kicsit próbáld a tudtára adni esetleg elhívod sétálni!
2011. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fiúnak kell kezdeményezni!meg csak a fiú lehet félénk most komolyan?annak nagyobb az esélye h a lány félénk szerintem
2011. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!