Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek a lány felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek a lány felé? (tört. Lent)

Figyelt kérdés

18/f vagyok és van 16/l akit 1,5-2 éve ismerek eddig nagyon jó szoros barátság volt mindent elmondtunk egymásnak, megbeszéltünk, nincs semmi titkunk a másik előtt :) most ősz óta komolyabb lett a dolog! Ő is meg én is (én biztosan szerelmet érzek iránta és ezt tudja és nincs ellene a dolog^^) beszéltük már sokszor és küld jeleket hogy lépjek valamit felé (mondta is!)

Most ugye ünnepek és itt az esély :) na de konkrétan mit lépjek? (ajándék már van neki ^^) dee ezen kívűl: szájra, puszi, csók???


Kérlek mondjatok nekem jó ötleteket mert nagyon várja a lépésemet :)

ő lenne nekem az első és nem szeretném elhalasztani, nagyon sok baj éri én úgy érzem hogy velem végre érhetné jó dolog is ^^ Légyszives segítsetek :)


NAGYON KÖSZÖNÖM! :)


2010. dec. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nemá!!!

Egy 16 éves lány és mi mondjuk meg neked, hogy mit csinálj?! Csókold már meg végre, ehhez nem kell ünnepnap!!!

2010. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát semmiképp ne tökölj ennyit. Mer nem fog állandóan várni. Ha ennyire nyilvánvaló a dolog, akkor nem értem mi a gond. Elhívod valahova akárhova bárhova, ahol kettesben vagyok, aztán jöhet a csók, és már nyélbe is ütöttétek a dolgot.

Vagy egy buli, aztán ott mégegyszerűbb a dolog. Egy kis tánci, aztán csók.

JEEE

mindenki boldog.

hajrá!

2010. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha az ajándék már megvan akkor az egy jópont :))

ne szájra puszi legyen az barátias inkább csók ami a szerelmet jelképezi :P

és ha már csak a kezdeményezésedre vár akkor hajrá!ezek után csók meg minden után csak veszi a lapot :D

hidd el fog ez menni XD

te legalább mersz kezdeményezni :S :))



13/L

2010. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:ASD 13éves is osztja neked az észt bro levagy maradva :_D
2010. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez van xD ami késik nem múlik :P :) én biztosra megyek :P
2010. dec. 12. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:

nem osztok senkink észt csak tanácsotz :D:D

13/L

2010. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég lesz belőled már 13/L :'DDDD majd nézd meg magad 17évesen ;)
2010. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:11


Tanácsot csak a bölcseknek van joga osztogatni...

Majd, ha már kellő tapasztalatod lesz, akkor osztogathatod te is...Addig csak az észt osztogathatod...

2010. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jól van na xD
2010. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
off:D:D:D
2011. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!