Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy vészeltétek át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy vészeltétek át az ilyen esetet?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelem a problémám.. Van egy lány 2 éve csapom neki a szelet, de semmi változás. Ő nagyon jó barátnak tekint , mindent velem beszél meg, de én jóval többet érzek iránta mind barátság. Teljesen magamba vagyok fordulva a nap 24 órájából 24-et ő jár a fejembe..Nem hiszem , hogy rajta kívül tudnék mást így szeretni, hiszen az elmúlt két évben sok lányt láttam de egyik sem mozgatta meg így a fantáziám mint ő. Nagyon jó barát is egyben, de kiváló barátnő válhatna belőle:)

Ha jártatok már hasonló helyzetben, hogyan vészeltétek át ezt a fájdalmas érzést? Tapasztalatokat, ötleteket várom, és értelmes válaszokat, köszönöm!


2011. okt. 15. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ugy sikerult, hogy megszakitottam vele minden kapcsolatot. :(
2011. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elmondtad már neki nyíltan, hogy mit akarsz? nekem például biztos imponálna, ha egy srác, akit amúgy is kedvelek, csak úgy ideállna elém, és kijelentené, hogy engem akar és kész. :)) 18/L
2011. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Azóta volt már pasija? Most ugye egyedülálló?

Szerintem valld be neki, amit érzel, ha eddig még nem tetted volna.

Ha tényleg csak barátok vagytok(de szurkolok, hogy ne így legyen), akkor pedig vagy barátkozz vele továbbra is, ha még a szenvedést is elviseled csak azért, hogy tarthasd vele a kapcsolatot, vagy pedig többé ne beszélj vele. :x

2011. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a barátommal,jó haverok voltunk,aztán elkezdtem vonzódni hozzá...egy nap meguntam,hogy csak várakozok,és várakozok,de nem történik semmi,aztán elé álltam és (lány létemre) finoman közöltem vele a dolgot...nem sokára lesz a 2 éves évfordulónk...szerintem ennél rosszabb érzés nincs,hogy csak vársz és vársz...mondd meg neki,hogy mit érzel,lehet,hogy elutasít,de így legalább nem fogsz azon rágódni később,hogy mi lett volna,ha...sok sikert
2011. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk.

Megmondtam már neki, hogy mit akarok de sosem válaszolt rá.

csak húz egyet a vállán, vagy jön a jól megszokott szöveg, hogy majd később megbeszéljük aztán sosincs később. Igen jelenleg neki sincs barátja.

2011. okt. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!