Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás első napjaiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás első napjaiban miket csináltatok vagy hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés

Tegnap este léptem ki,sok sok vita után életem legkomolyabb kapcsolatából.Pozitív hozzáállással próbálok kimászni belőle.Nektek,hogy ment? Csak kis biztatást kérek


19/L


2011. szept. 3. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Komoly dologra komolytalant, mondjuk Besenyő Pista bácsit!
2011. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bementem 1 kocsmába
2011. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát...lehet igazad van utolsó válaszoló :D
2011. szept. 3. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jött a karacsony, aztan az újév.. ott meg meglattam a mostani baratomat :))
2011. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát foglald el magad, pl átjöhetnél összepakolni mert én p*csa másnapos vagyok és nem megy :D
2011. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ne idegeskedj, életed legkomolyabb kapcsolata után csak jobb jöhet, vidámabb, boldogabb... :)

u.i.: a kocsmát első lépésnek én is ajánlom, abszinttal kezdve...

2011. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,legalább ezek vidám válaszok :P
2011. szept. 3. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, én nem is igazán emlékszem a szakítás utáni 1-2 hetemre, mert annyira lebénultam érzelmileg. Arra emlékszem, hogy nem tudtam enni meg aludni. Mondjuk engem tényleg nagyon megviselt, mert évek óta tartó kapcsolatomnak lett vége, ahol úgy éreztem, tényleg megtaláltam a nagy őt. Egyébként sokat kell őszinte barátokkal lenni, akiket szeretettel és szeretettel vesznek körül és jól ki tudod nekik beszélni magadból a fájdalmat.
2011. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 2x ment a szeretettel, azt akartam írni, hogy megértéssel:)
2011. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szabad még jobban belelovalnod magad...Mer akkor csak fel akarod hívni,és az meg a gyengeség jele..Barátok,barátok,barátok,pia,barátok :) :) Bár legbelül nem mondom,hogy nem fáj,de tudom ha folytatnánk még jobban szenvednék,hiába szeretem ..Köszönöm a választ..=)
2011. szept. 3. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!