Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok benne a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok benne a helyemben?

Figyelt kérdés

Komolyan aug. ótavagyunk együtt a barátommal,de decembertől talizgattunk, akkor még nem akart komoly kapcsolatot. Ma találtam a régi teljében egy sms-t vkitől: jó vagy rossz, hogy a fejedben vagyok? még mindig érzem a parfümöd illatát, nem durva? júliusi sms...

Nagyon szeretnék benne bízni, de nem tesz érte szinte semmit! A nyaralás után találkozott a nagy szerelmével, ezt elmondta nekem még előtte... nekem azt mondta, hogy a csaj valszeg visszakar hozzá menni.. a beszélgetésükben pedig láttam, hogy ez inkább fordítva van. De azt mondta nemrég, hogy mostmár nem menne vissza hozzá. Célzott már többször arra is, hogy szerelmes belém, de én nem merem őt szeretni, annyira félek!! Persze sokszor nagyon kedves, gyakran meglep valamivel: rózsával, vacsival, legutóbb lakáskulccsal:) De nem merem őt igazán szeretni. Pontosan az ilyen dolgai miatt! Mondjam el neki ezeket? Nem akarok folyton a cuccaiban túrkálni, szeretnék benne bízni.


2011. okt. 15. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hát....... nem tudom.. hany evesek vagytok?
2011. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nembiznek meg benne, de ugyanakkor ez azt is jelenti, hogy nem is szeretem 100%-an.
2011. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki, hogy a cuccai között turkáltál, nagyon ideges lesz... Szerintem ha nem ad rá okot, hogy most féltékeny légy, akkor nyugodtan :)
2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

23 évesek vagyunk.

nem, mostanában nem ad rá okot... mióta úgy "komolyabban" együtt vagyubk, azóta nem volt ilyen.

2011. okt. 15. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus.. mért csinálsz ilyeneket? Nem gondolod,hogy szemétség a cuccaiban túrkálni?
2011. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hazudni is szemétség. ha nem találtam volna már első alkalommal olyat, amit nem kellett volna, akkor nem tenném ezt :(
2011. okt. 15. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
hazudni is szemétség.. sokszor rá lehet jonni dolgokra az ilyen " illegalis " turkalasok soran.. :((
2011. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!