Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan kapcsolat amelyre azt mondjuk, h 1 "kaland" volt?

Figyelt kérdés
És itt most nem az 1éjszakás kalandokra gondolok...hanem amely huzamosabb ideig tart..az ilyen kapcsolatok,hogyan tevődnek össze??vannak randik vagy bármi ilyesmik??
2011. okt. 15. 14:01
 1/3 napietus ***** válasza:

hogy általában milyen, azt nem tudom. nekem egy ilyen kapcsolatom volt. egy nyáron át tartott, mindketten tudtuk, hogy nem fog tovább, nem is voltam szerelmes belé igazán. csak annyi, hogy nagyon jól éreztük magunkat együtt (nem csak szexben, minden téren, pl. vitorlázni is ő tanított meg valamennyire). de az életünket, a hétköznapjainkat nam tudtuk volna közösen elképzelni. meg nem is tudom azóta se, mi volt az az erő, ami minket egymáshoz vonzott, annyira különbözőek vagyunk. mindenféle jó helyeken voltunk együtt, meg iszonyatosan élveztük egymás társaságát.


szóval ez nekem pl. egy "kaland"-nak volt nevezhető.

2011. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

De ha annyira elveztetek egymas tarsasagat hogyan valtatok meg egymastol??? Nem hianyzott azutan?!


Hat szamomra egy kaland csokbol, hatmasszazsbol meg pettingbol allt. Parszor talalkoztunk es vege is lett. Nem talalt a szo.


26L

2011. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
második: nem, mert ment az élet tovább. következő nyárra már megkomolyodtunk, felnőttünk mindketten (agyban is :D).
2011. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!