Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapos kapcsolat, feladjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolat, feladjam?

Figyelt kérdés

Segítség kéne. van 4 hónapja kapcsolatom egy lánnyal, aki előttem fiatalkorú prostituált volt. Nálam befejezte be azt a dolgot, mert normális kapcsolatot akart velem. Első hónapban meg akart csalni csak lebukott az internetes beszélgetései miatt és nem történt meg, többször is hazudott. Azóta normális és minden téren megakar nekem felelni .A múltjáról sok dolgot elmondott, amire nem voltam kíváncsi. Minden részlettel együtt.

Azóta rémálmaim vannak hogy miket csinált előttem. Most ott tartunk hogy feleségül kell vennem és 2 gyereket kell neki csinálnom. Elvileg a lány velem akarja leélni az életét mert én vagyok neki az igazi. Valamelyik nap szakítani akartam vele mert nem bírtam a régi dolgait és elegem lett az egészből , de ott könyörgött nekem sírva hogy maradjak vele. Beszéltem apámmal, aki mondta hogy most kell még kiélnem magam amíg nem leszek idősebb , mert később megbánom.

Szerintetek hülyeség 21 évesen leélnem az életemet ezzel a lánnyal ?

Amúgy nagyon szeretjük egymást, csak az érzelmeim miatt nem tudom átgondolni és érdekelne a véleményetek.


2011. nov. 1. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem is ekzdtem volna vele vagy ha utólag tudom meg róla akkor egyből kivágom a munkaterületére (utca)
2011. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.Bocsi de ez van.
2011. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Ember! Menekülj!!

Ne foglalkozz már egy ilyen idióta f@szopó k@rvával.

Egy ilyen nőnek akarsz gyereket csinálni aki ennyi agyi kapacitással bír?

Persze hogy sír utánad. Nem akarja hogy elhagyd ,mert akkor neki rossz lesz.

De kit érdekel hogy neki milyen lesz. Gondolkodott volna előbb.

Annyi normális nő van még rajta kívül. (na jó ,annyi azért nincs,de van)

Gondolj arra mikor mosolyogva kapta be más f@szát, és vigyorgott mikor az arcára élveztek. (vagy a szájába)

Aztán örült a pénznek.

Ismerek én is egy ilyen nőt. (bottal sem piszkálnám)

Kifogás?

Jaaaj az a múlt,azt megbántam,de új életet kezdtem már nem olyan vagyok!

Persze. Azért mégsem arról van szó hogy cukrász volt ,és most fodrász akar lenni.

Húúú de sikerült magam felhúzni.

2011. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit beteges a csaj. Felejtsd el. Lehet hogy ki kell élned magad de nem így. :S
2011. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Valahol azt érzem hogy vissza él azzal hogy tapasztalatlan vagyok ilyen téren és tud manipulálni 1 picit. A dolgait meg azután tudtam meg hogy szerelmes lettem bele. Utána mondta el és nagyon fájt nekem :(
2011. nov. 1. 08:35
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem olyan dolog hogy mindig az aktuális partnerednél érzed hogy őt szereted a legjobban ( az estek nagy részénél)

Aztán jön egy másik szerelem és akkor már azt szereted a legjobban.

Na.

Csak lépj ki ebből nyiss egy másik felé,legyenek közös emlékeitek,és akkor hamar el fogja nyomni az előzőt. Akkor fogsz a homlokodra csapni hogy mekkora állat voltál hogy egy ilyen szutyokkal foglalkoztál.

Hidd el így van.

2011. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Most ott tartunk hogy feleségül kell vennem és 2 gyereket kell neki csinálnom"

1. Mi az hogy kell?

2. MENEKÜLJ!

2011. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ő kisebbségi?

és hány éves?

2011. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem kisebbségi. Most 17 éves
2011. nov. 1. 09:18
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tisztázzuk, te 21 vagy, ő 17 és van prosti múltja és 2 gyereke? Jól értem?

S mi az, hogy feleségül KELL venned? Erre valami alkotmányos tv született? Ha 17 éves, akkor mennyi idősek a gyerekek, mert nem úgy mondtad, mintha újszülöttek lennének. Ez nonszensz.

A helyedben hagynám ezt az esküvő dolgot, főleg, hogy azt se tudod, egyáltalán a kapcs-t akarod-e.

Maradj vele sztem és ha úgy érzed, hogy a "félelmeid" elhatalmasodnak rajtad a kapcs-t illetően, akkor légy tökös és szedd össze bátorságot és vess véget a dolognak.


Üdv

2011. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!