Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ahány pasim volt idáig nekik soha senki nem tetszett. Ezért 1-2 hétnél tovább nem voltam egy pasival sem. Mindenkit elűznek mellőlem. Hiába próbáltam megértetni velük hogy ez az én életem. De most már kezdem feladni a küzdelmet, félek hogy már örökre egyedül maradok amit nagyon nem szeretnék.

22/L


2011. okt. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is! Kik azok a "nekik"? Mert ha 1.: barátok, akkor nem is a barátaid, ha nem tudják megérteni, hogy boldog vagy a pasiddal. Persze, más kérdés, ha nekik van igazuk és mondjuk a pasijaid rossz hatással vannak rád, bár szerintem most nem ez a helyzet. 2.: ha a családod, akkor ne foglalkozz velük! 22 éves vagy, felnőtt nő, az teszel, amit akarsz! Azzal vagy, akit akarsz, és ha ez nem tetszik nekik, akkor kerüld a találkozást a pasid és a családod között. De szerintem így összességében annyit tehetsz, hogy nem foglalkozol mások véleményével, ha igazán szeretitek egymást, akkor úgy is mindenki belátja, hogy ez van, el kell fogadni. És soha ne add fel a reményt!
2011. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szülők miatt
2011. okt. 15. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben sokat olvasnék...
2011. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Járj magyarórákra:)
2011. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!