Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellett volna tegyek? Utál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tegyek? Utál?

Figyelt kérdés
Munka(/tanulás), Barátok, Szerelem, ebből a háromból csak 2őt választhatunk, ez így van...ő az első kettőt választotta és nem egyszer kértem hogy próbáljon a heti 5-6 óránál több időt szakítani rám...végül lassan már 1 éve hogy szakítottam a lánnyal, utáltam, szerettem mindent kavarogva éreztem ezalatt az idő alatt, de végig úgy csináltam mintha már leszarnám(ő is letörölt fészről, msn-ről 1 mégcsak nem is köszöntünk egymásnak) (dehát ő ilyen aranyos kis "magának való" de 100%ban jóértelemben), most lecsillapodtam, és igen, most már másképp csinálnám, de szerintem késő, szerintetek is...? 17F
2011. okt. 15. 20:02
 1/5 DiMalto ***** válasza:
Az!!!
2011. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy kidobtad. Találsz mást akinek te leszel a világon a legfontosabb személy:)
2011. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy emellett még senkit nem szerettem úgy ahogy őt... imádtam! minden olyan fura volt mikor ottvolt(csakhát általában nemvolt sehol...) de ő mégjobban szeretett mint én őt, ez tuti...
2011. okt. 15. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki mindezt.

H te még érzel valamit...

S úgy gondolod h azóta megkomolyodtatok...

S lehetne e esély arra hogy megpróbáljátok..._

2011. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed visszaszerezni a megfelelő viselkedéssel. Kezdjük ott hogy ne beszélj vele kb 2-3 hétig azután hívd fel és beszéljetek hétköznapi dolgokról, majd feltűnésmentesen kezdj el magadról beszélni úgy hogy abból leszűrje hogy te megváltoztál. A beszélgetés ne tartson túl sokáig max 10 perc. Fontos hogy telefonon hívd mert az személyes és közvetlenebb. Rá egy hétre megint hívd fel. Vigyázz hogy ne vald be neki hogy nagyon hiányzik és hogy szeretnéd újrakezdeni mert ezzel kétségbeesést mutatsz neki. Ő rá pedig nyomást gyakorolsz ami csak távolabb visz tőle. Később megpróbálhatod elhívni valahova egy kávéra vagy egy sütire esetleg, ne legyetek még együtt túl sokat ha összejönne max 1-1,5 órát. Ne beszéljetek arról hogy mi volt a kapcsolattal a probléma. Ha esetleg ő felhozza hallgasd meg, fogadd el amit mond és mond neki hogy: Teljesen megértelek de ezt ne most beszéljük meg, inkább érezzük jól magunkat. Majd búcsúzáskor hivatkozz arra hogy valami sürgős elintéznivalód van. A találkozás alatt mutass magabiztosságot, legyél kipihent és ápolt. Hitesd el vele hogy már túltetted magad a szakításon.

Remélem tudtam segíteni.

2011. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!