Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy még mindig szerelmes vagyok egy olyan valakibe, aki engem már szinte utál ://?

Figyelt kérdés

Még sosem mondtam el neki mit érzek valójában, csak beszélgettünk...és nem rég közölte, hogy hagyjam békén, mert tolakodó vagyok, pedig eddig végig tök jól el voltunk, beszélgettünk...szinte barátként...most meg így tök hirtelen ez...nagyon nehéz ez.. :/

18/f


2011. okt. 29. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez NEM szerelem, hanem rajongás.
2011. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bizony ez nem rajongás...én érzem..és régóta :/
2011. okt. 29. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor szeretsz valakit, az a részeddé válik, kiegészülve érzed magad mellette. Ehhez az érzelemhez arra van szükség, hogy mind a két személy engedje a legbelsőbb lényét is elérni a másik számára. Nem létezik egyoldalú formában és még csak nem is mindenki képes elérni.


Őlátói szerelem nem létezik, mert azt úgy hívják, hogy rajongás és teljesen más típusú érzelem.

2011. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őlátói=Plátói
2011. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki hogy hívja...
2011. okt. 29. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok a volt barátnőmbe. Pedig kereken 1 éve szakítottunk.
2013. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vad-Ász ***** válasza:

Én is ugyanigy voltam ezzel,annyi külömbséggel hogy fiatalabb vagyok.

Egy gyógymódot tudok.

FELEJTSD EL.

Tudom hogy nehéz de meg kell probalnod.

nekem eltartott pár hónapig mire kihevertem.

2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!