Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15éves fiúk-lányok! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15éves fiúk-lányok! Szerintetek mi fér még bele ennyi idősen a testi kapcsolatokba?

Figyelt kérdés
kort én nemet is kérnék!:)
2011. okt. 15. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő is meg nem is :S Ezt igazából a fiúnak és a lánynak kéne eldönteni.
2011. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Max petting 16/f

Pusztán azért mert a 14-15 sőt 17 évesek nagyrésze még nincs felnőve egy intim testi együttléthez, könnyen lehet belőle gyerek , sokan még azzal sincsenek tisztában hogy mi hogy működik ( ez inkább csak a 14 évesekre jellemző) tényleg nemértem Hova akar mindenki b*szni 18év előtt ha annyira hülye mint általában , ezen korosztálybeliek .. Igaz 16 éves vagyok fiú , és már nem is vagyok szűz, de úgy gondolom hogy felnőttem hozzá, tisztába vagyok a lehetséges következményekkel ennek ellenére nem k*rok heti szinten mint a nyúl, de gyakran a fülem is kettéáll amikor meglátok itt egy kérdést amit egy velem hasonlókorú emberke írt.... tényleg nagy IQ-EQ hiányban szenvedünk emberek!..

2011. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
A legózás ! vissza az iskolapadba
2011. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Aztadejópasivok ***** válasza:
36%
Masszírozás,Puszilgatás,ÉSSSS SZEEEEXXXXXX 15/f
2011. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
3. Hű, de nagyra tartod magad! Itt osztod az észt, miközben te is szexeltél már. Én 15 éves lány vagyok, szűz vagyok. Nálam az fér bele, hogy ha lesz majd egy kapcsolatom, akkor a fiúval min. fél év együtt járás után fogok csak lefeküdni.
2011. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem a koron múlik szerintem egyik esetben sem, a lényeg,h csak akkor és csak olyannal szexeljetek akiben megbíztok, és akit szerettek, és csak akkor ha biztosak vagytok benne,h nem fogjátok megbánni. Én 16 évesen fél év után feküdtem le a barátommal, de az az igazság,h megbántam mert utána jött olyan akit sokkal jobban szeretek :S

plusz teljesen más a szex 16 és 20 évesen, most már sokkal élvezetesebb :P

2011. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

15éves lányok esetleg elég érettek rá, de a fiúk biztosan nem. sokszor még a 16éves pasik is nagyon komolytalanok.

én 15/l vagyok, és érettnek tartom magam a szexre, de csakis olyan sráccal, aki érett, és idősebb nálam. és persze pár hónap után.

2011. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én 15 évesen 1 év után lefeküdtem a barátommal, azóta is együtt vagyunk, és leszünk is :)

Igazából érettség kérdése, ha korhoz kötöd hogy mikor veszted el, akkor még nem vagy érett rá...

2011. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A petting még OK.A sexel még várni kéne adig amíg valaki normálisan felvilágosít.és itt nem a sulis ökörködésre gondolok.A szülőket sem kéne ennyi idősen nyaggatni,mert seggreülnek.és orrba-szájba tiltani fogják a lányt a sráctól.

26/F

2011. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szex semmiképp!
2011. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!