Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok, szép viszonzatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok, szép viszonzatlan, szomorú szerelmes idézeteket?

Figyelt kérdés

ami kifér MSN-re lehetőleg.:))))


köszönöm előre is!


17/L


2010. aug. 4. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez mind szép, és jó, de én úgy értettem hogy olyanokat amiket szerettek.. kedvencetek..:D
2010. aug. 4. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Sem a kérdésedben, se a kérdés kifejtésében erről szó sem volt.


Csak idézetetek kértél.


:)

2010. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De leírom neked a kedvenceimet:


"Küldtem egy levelet, a témája :"Csak Mi Ketten!"- A feladó én voltam, de a címzett ismeretlen."



"Aztán van egy egészen másfajta szerelem,a legkegyetlenebb fajta,amelyik szinte megöli áldozatait. Úgy hívják: viszonzatlan szerelem!"


"...jobb a szabadság mint egy viszonzatlan szerelem"



"A szerelem a legrosszabb dolog a világon, ha viszonzatlan, s reménytelen. Olyankor a szív fekete lesz, s falat emel, hogy több fájdalom ne érhesse."



"Te nem vársz, én várnék, nem szállnék tovább,

csak még súgnék egy szót, de már nem várok csodát..."



"Ha én lennék a szerelmed, rám mondanád, hogy ez Ő. Csak el kéne hinned és úgy kellenék neked, mint a levegő.."



"Bárcsak elmondhatnám neki, hogy csak Ő a legfontosabb a számomra, de félek úgyse hinné el..."



"Őrült minden ember, aki titkolt szerelmet táplál keblében, mert az ilyen titkolt, viszonzatlan szerelem fölemészti az életet!"


"Szeretlek, de nem maradhatok tovább, mert a viszonzatlan szerelembe kettétörik a szívem…"

2010. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. aug. 4. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Hosszú hajjal jött a végzet, barna szeme megigézett,

Vacsorázgattunk hébe-hóba, csak egymással álltunk szóba.

Nem törődtünk a világgal, egy napon mégis elment mással,

"Csak barátnak kellek" azt mondta...



... így kiverem, ha kell, hát naponta!

2013. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!