Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és most van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és most van másodjára barátom, már többször is megpuszilt az arcomon (többit alul.. )?

Figyelt kérdés
Naszóval....mindig csak az arcomon puszil meg,a számon soha..a barátai mondták hogy nem meri mert fél hogy rosszul csólok..hogyan tudnám rávenni beszéd nélkül hogy csókoljon meg?? (neki én vagyok az első barátnője)
2011. okt. 16. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát csókold meg.
2011. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbálj a bőrödbe férni még pár évig, mert ha már 13 évesen a csókolózáson töröd a fejed, akkor könnyen bajba kerülhetsz...


Nem mondta az anyukád?!....

2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem csókolózni akarok..és ő sem.csak szájonpuszilni akar....
2011. okt. 16. 14:06
 4/13 anonim válasza:

Én 14 éves leszek.

Nekem a barátom csak a számat puszilja mindig meg..nemtudom hogy miért...

de még nem csókolóztam.

2011. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom ide kik írogatnak, de az vesse az utolsó követ erre a lányra, aki nem volt szerelmes 13 évesen.

Attól, hogy van barátja még egyáltalán nem ribanc. Megfogja a kezét, megpuszilja..ebben nincs semmi.

2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:03


Te mekkora nagy gyökér lehetsz

2011. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne sürgess semmit majd ha akar megpuszil a szádon is, ha meg már nagyon nem bírsz várni: mikor látod h meg akar puszilni fordítsd oda gyorsan a szádat. Meg fog lepődni,de...
2011. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na végre valakik normális válaszokat adnak..aki 14:03-kor írt nem valami szimpatikus hogy őszinte legyek..nem hiszem hogy ő nem volt gyerek(vagy nem az )...és NEM NEM SZÓLT ANYUKÁM!! :D
2011. okt. 16. 14:19
 9/13 Fancsaa.:) válasza:
Ismerős..én 14 éves vagyok és 3 szor volt pasim.Még egyik sem csókolt meg szájon.De ne törődj azzal hogy mikor ad szájra.Az a lényeg hogy szeretitek egymást.
2011. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia, én 14 vagyok. nekem van barátom. 1éve.. mi is féltünk az első csóktól/smárolástól de aztán jött magától :)) szóval ő se féljen, és te se :D
2011. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!