Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valakivel elsőre nem sikerül a kapcsolat, de másodjára már igen? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
vagy marad, hogy csak a káposzta jó újramelegítve..
2010. máj. 28. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
csak a káposzta fiam...csak a káposzta..
2010. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kivételes esetben.
2010. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez pont így volt. együtt voltunk egy hónapot. nem kerültünk közel egymáshoz, én nem tudtam bízni benne, és ezért szakítottam vele. utána elkezdett hiányozni, és egy hónap elteltével újra összejöttünk. azóta még együtt vagyunk, két és fél éve.
2010. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De az hogy lehet,hogy"nem kerültetek közel egymáshoz"azalatt az idő alatt,most meg minden szép?Most meg minden szép?:)
2010. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem úgy álltam hozzá... akkoriban nem igazán tudtam megbízni senkiben, benne sem. így nem tudtam közel engedni magamhoz. azzal, hogy másodszorra is összejött velem, és azzal, hogy éreztem, hogy szeretem, és hiányzik, ha nincs velem, egy kicsit megnyíltam. és utána így sikerült közelebb kerülni egymáshoz.


nem minden szép és jó, voltak rossz időszakaink, de a maga nemében igen jó a kapcsolatunk. hogy lehet? nem tudom:) de így van.

2010. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.A baráti körünkben két pár is van, akiknek másodjára jött össze a komoly kapcsolat.
2010. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon boldogan közlöm veled,hogy igen létezik ilyen.Ebben élek nap mint nap már 2 éve újra.1év után.

puszi

2010. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!