Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbség komplexus legyőzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbség komplexus legyőzése párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú a kapcsolatban.. és felismertem magamban, kisebbség komplexusom van.. nehezebben hiszem el, hogy fontosvagyok neki, féltékenyvagyok stb... és jópár dolog, ami erre utal... , jópár hónap után.. elmondtam neki ezt.. és aztmondta magamba rendezzem, mert ő nemtud segíteni... , szerintetek magamba rendezhető ez?
2011. okt. 28. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek kéne veled éreztetni, hogy ne legyen ilyen érzésed. Talán egy nagy beszélgetés jót tenne nektek!
2011. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ezt neked kell megoldani...

Nyilván éreztetnie kell, hogy szeret, de a párnak nem az a dolga, hogy a te egódat simogassa.

Önbizalmat kell szerezned, mert ez nem csak a kapcsolatban okoz gondot, hanem hosszútávon az élet minden területére kihathat.

2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!