Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A kérdéseket olvasva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kérdéseket olvasva nem ábrándultok ki a nőkből teljesen?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból, hogy kb. minden napra jut egy olyan kérdés, hogy "Megcsaltam a pasim, mit tegyek?". Most tényleg ez a tendencia? Miért kell ezt csinálni? Nekem soha véletlenül sem jutna eszembe, hogy megcsaljam a barátnőmet. Szánalmas, tetű, elítélendő dolognak tartom.
2011. okt. 17. 09:58
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ezzel teljesen egyet értek, de nem gondolom, hogy kevesebb pasi csalja meg a barátnőjét, mint fordítva, csak a pasik nem verik nagydobra. Esetleg egymás közt dicsekszenek, de nem teszik ki egy nyilvános oldalra.
2011. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ez azért van, mert a régi időkben a nőket lényegében halállal büntették, ha házasságtörést követett el (igen most nincs annyi házasság de régen nem volt olyan, hogy kapcsolat). Így amióta lazábbak az erkölcsök bepótolják a lemaradást.
2011. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyugi nem olyan rossz a helyzte, csak 10 ből 8 nő ilyen, szóval azért vannak még normálisak!
2011. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, a kérdéseket olvasva nem ábrándultok ki a fiúkból teljesen?

Kezd elegem lenni abból, hogy kb. minden napra jut egy olyan kérdés, hogy "Megcsaltam a csajom, mit tegyek?". Most tényleg ez a tendencia? Miért kell ezt csinálni? Nekem soha véletlenül sem jutna eszembe, hogy megcsaljam a barátomat. Szánalmas, tetű, elítélendő dolognak tartom.


Tessék, ezt a kérdést is ugyanúgy fel lehet tenni. Nagymenő kiscsávók buta, felszínes libákkal. Ennyi. Keresd meg a saját társaságodat.

2011. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Majd eszedbe fog jutni és majd meg fogod tenni.


Az ember nem monogámiára találtatott ki...

2011. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
ma is volt ilyen kérdés... nem kell, hogy kiábránduljak mert alapvetően már lesújtó a véleményem a gyengébbik nemről. persze akadnak kivételek, valahol...
2011. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De.
2011. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, engem személy szerint jobban zavar az a napi 4-5 "mekkora-pénzéhes-külsőséges-hülyék-a-nők-prostik-foreva"-kérdés a szerencsétlen, logikátlan, hisztiző "férfi"társaimtól.

Az én nőismerőseimmel és barátnőmmel nincs gond, párt keresni többé nem fogok, szóval nem igazán érdekel, hogy ki mennyire pénzéhes meg megcsalós, nem lesz dolgom velük.

2011. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Lányok! A kérdéseket olvasva nem ábrándultok ki a férfiakból teljesen?


Kezd elegem lenni abból, hogy kb. minden napra jut egy olyan kérdés, hogy "Kicsi a péniszem, mit tegyek?"


Kérdezhetnénk mi is!!

2011. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen. Nem értem miért kell általánosítani. ilyen alapon én is kiábrándulhatok belőletek, mert sokan ennyire lealacsonyítóan gondolkodnak a nőkről. szomorú.
2011. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!