Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van ennek értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja együtt vagyunk a barátommal, én nagyon szeretem őt, de abban nem vagyok biztos, hogy ő mit érez. Elég sok vitánk volt már, de általában mindig kibékültünk egyből. Pár napja is volt egy nagy vitánk, azóta nagyon sokat gondolkoztam ezen az egészen. Ő mindig elvárja tőlem, hogy bocsánatot kérjek, én sosem vártam el.Legtöbbször nem is hangoztatom ha megbánt, mert nem szeretek vele veszekedni. Az utóbbi pár napban elég sokat beszél barátnőmmel aki sokszor mondta már nekem, hogy én milyen szerencsé vagyok, hogy ilyen barátom van. Többet beszél vele, mint velem. Én mostanában géphez ülni csak nagyon ritkán tudok tehát interneten nem nagyon tudunk beszélni. Egész hétvégén nem beszéltünk volna, ha tegnap nem ülök ide megnézni a leveleimet akkor még azt a pár szót sem beszéltük volna... Mondtam neki, hogy barátnőmmel már többet beszél, mint velem, erre ő azt mondta, hogy nem igaz csak párszor beszéltek. Nekem barátnőm minden nap mondta, hogy ők erről meg arról beszélgettek. Barátom azt mondta, hogy hozzá nem tudna úgy vonzódni meg szeretni mint engem. Nem tudom mit csináljak, szakítani nem akarok vele.
2011. okt. 17. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Viszonzatlan szerelem...ne haragudj, de szerintem mihamarabb szakíts vele :-)
2011. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem az én szakterületem, de nyilvánvaló a félreértés. Ne szakíts vele, a konfliktusok építőek! A csajjal meg dumálj erről.
2013. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!