Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékenynek kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékenynek kéne lennem? Olyan érdekes. :SS

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tünik tudom,de nem tetszik mostanában a barátnőm viselkedése,egy pár hónapja jóba lett a barátommal,és nem is én szoktam hivni ha találkozunk hanem a barátom,a csaj hozzám oda se jön suliba,a barátomnak meg ir hogy jöjjön be a suliba mert szeretet hiánya van,szivecskék,piruló fejek,stb..ha találkozunk akkor is a barátom hivja,bejött suliba a barátom ott ölelgette stb.A barátnőm amúgy elég érdekes jelenség,sokan az érdekes helyett kicsit csúnyább szót használnának rá,nagyon sok pasival ki kezd...Lehet hogy túlreagálom de nekem nem esik jól ez a túlzott közeledés,ha velünk van nem is miattam van ott..Nektek ez hogy esne?Mit gondoltok erröl?Megfordult a fejembe hogy kikezdene vele..Helyes irási hibákért bocsi de hiányos a billentyüzetem:) 17/lány
2011. okt. 17. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátodat, hogy mi van köztük, és szólj neki, hogy téged ez a viselkedés zavar.


Neked nem a billentyűzettel van a gondod, csak nyelvtanod nem túl igényes.

2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy részt köszönöm a választ,más részt nincs rajta hosszú i,ü..
2011. okt. 17. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem fiú írja, amikor megláttam, hogy lány, újra kellett olvassam..

Amúgy egyértelmű, hogy kavarnak a hátad mögött.

2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló problémája egyik ismerősömnek is (angol billentyű) én meg megszóltam milyen igénytelen... ő meg átfogalmazta úgy a mondatait, hogy ne kelljen ékezetes karaktereket használnia ;)


bocs az off-ért

2011. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sztem beszélgess el mindkettőjükkel,hogy ez neked rosszul esik,és mégis mi az oka ennek a túlzott haverságnak. Ha a barátod nem érez semmit a másik csaj iránt,akkor sztem nincs mitől félned,de akkor is beszéld meg vele,mert ha szeret,akkor le kell hogy pattintsa a másikat a kedvedért... Legalábbis én így csinálnám,ha nem lennék egy idegbeteg állat, de mivel az vagyok, így sztem addig verném a csajt (akármivel),amíg mozog... Bocs az indulatokért,csak velem is történt hasonló...am én ezek után nem szívesen barátkoznék a kisasszonnyal,mert ha egyszer ezt eljátszotta,el fogja máskor is...
2011. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátoddal és ha nem képes elfogadni, hogy ez téged zavar, akkor lehet valami köztük. Jobb minél előbb utána járni.
2011. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
és még tényleg vele vagy ? :D ebből nekem úgy tűnik h inkább vele van együtt és nem veled...meg ahogy te is írtad h "nagyon sok pasival kikezd" akkor nyílván nem te vagy neki az egyetlen ...beszéld át vele a dolgot ...és ne legyél naív a beszélgetés közben..ne hagyd magad átbaszni!! :)
2011. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bánomisén ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátoddal is és a barátnőddel is (külön-külön), hogy téged ez a viselkedés zavar. Okosabb csak a beszélgetések után lehetsz, addig legfeljebb csak találgathatsz és mi is veled együtt.
2011. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről azt mondta hülyeség...úgysem tudom kiszedni belőle:S Csak azért érdekes h elhivja a csajt mikor nekem eszembe se jutna,és utólag tudom meg elhivta őt is,köszi a válaszokat:)
2011. okt. 17. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a szeretethiány meg pirulósfejek nekem nagyon gyanúsak, ezért azt mondanám hogy kikezd, vagy ki akar kezdeni vele...
2011. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!